Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyi lenne az az összeg ami...

Mennyi lenne az az összeg ami már szerinted elég lenne nyugdíjas korodig?

Figyelt kérdés
Tegyük fel 38 évesen szerintem kb 75 millió elég lenne nyugdíjba vonulásig. Így befektetve a kamataiból szerényen de ki lehetne húzni nyugdíjig.Természetesen addíg is dolgoznék hogy majd később tényleg kapjak is valamit.

2020. ápr. 25. 22:39
 1/6 anonim válasza:
100%
Ha addig is dolgozol, akkor kevesebb is elég
2020. ápr. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Állítólag az aranyszabály.


Éves költésed HUF-ban x 25

2020. ápr. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Jelen értékben 300-500 millió
2020. ápr. 26. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is gondolkoztam már ezen és tervet is írtam rá, hogy hogy tudom kivitelezni.


Én 25 éves vagyok jelenleg és összesen (kerekítéssel) 100 millió forint kellene.

Viszont én úgy számoltam ezt a 100 milliót, hogy az csak a számlán pihen és nem fektetem be. Tudom, hogy befektetésekkel ennyi sem kell. Ez csak egy elmélet.


Bár akkor is dolgoznék, de akkor meglenne a szabadság, hogy mikor mennyi időt foglalkozok vele.

2020. ápr. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekek, és ha jönnek inflációs évek? És ha 10% felett lesz az infláció, akkor 10 év alatt lenullázódik az egész életedre tervezett pénzed? Tessék már a váratlant is belevenni a pakliba!
2020. ápr. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ismerősöm 45 éves. 70 millió megtakarítása van ami államkötvénybe, részvényben, aranyban " kamatozik" neki. Már csak napi 4 órát dolgozik hogy tb-je legyen meg hogy elmondása szerint ne legyenek unalmasak a napjai. Szerinte ez így rendben van.mondjuk szetintem is :)
2020. ápr. 27. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!