Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan oldható meg a futárnak...

Hogyan oldható meg a futárnak való borravaló kártyával?

Figyelt kérdés
Jön az abyák napja, és szeretnék rendelni válámit...kártyával ez megoldható?
2020. ápr. 28. 21:12
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Amikor azt mondja, hogy 4765Ft, akkor te azt mondod, hogy 5000Ft-ot üssön be. Nem olyan bonyolult. Mintha kp-t adnàl.
2020. ápr. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, de neki le kell adóznia a borravalót, amit én AJÁNDÉKBA adtam Neki, NEM?
2020. ápr. 28. 21:51
 3/7 anonim ***** válasza:
37%
És az miért baj? Adóköteles jövedelem az is.
2020. ápr. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Aprópénzzel.

A rendelésnél nagyobb összeget nem üthet be!

2020. ápr. 29. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
27%
Beüthet nagyobb összeget. A vendéglátós is beüthet nagyobb összeget, csak arra kell figyelni, hogy a többlet bekerüljön a pénztárgépbe.. de adhatsz neki aprót is, ha úgy könnyebb. Azèrt ez nem atomfizika.
2020. ápr. 29. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
60%

Ha többet fizetsz, mert "többet üssön be", az a futárcég számlájára kerül és nem a futárhoz.

Esetleg azonnali utalás: elkéred az email címét/telefonszámát és oda fizetsz. Máshogy kp nélkül nem tudsz.

2020. ápr. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én mindig apróval oldom meg. Százas, kétszázas ami van.

Ha nincs, se csinálok belőle lelkiismereti kérdést, de azért megemlítem, hogy bocsi, nincs apróm, majd legközelebb. (de ha van, mindig adok..)

2020. máj. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!