Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Ha SZÉP kártyával fizetek egy...

GDávid84 kérdése:

Ha SZÉP kártyával fizetek egy étteremben, mi a bevált protokoll borravaló szempontjából? - nem szokás? - szokásos 10-15% SZÉP kártyáról levonva? - szokásos 10-15% KPban külön? - egyéb? Ti hogy szoktátok? Éttermi dolgozók mi a tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
2015. jún. 4. 10:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én mikor étteremben dolgoztam, jellemzően külön KPben kaptam a jattot. Ez nem szokás kérdése, ha elégedett vagy a kiszolgálással, így fejezed ki.
2015. jún. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem vonhatnak egy forinttal többet sem a kártyárol, mint amennyibe az étel került. Ha szeretnél, külön adj.
2015. jún. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Mar hogy a francban ne vonhatnának le többet??? A Trófea ételfutárja is megcsinálja, utána úgyis aláirod a blokkot, igazolva az összeg helyességét. Én is a szépről vonatom le a borravalót.


Ez a nem lehet duna csak egy kamu, hogy kpt adjanak az emberek, hát lófa.szt.

2015. jún. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!