Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hol tudnék eladni régi, nagy...

Hol tudnék eladni régi, nagy értékű brossúrákat, könyveket?

Figyelt kérdés
A nagyszülőktől hozzájutottam aránylag sok, 1900-as évek beli német nyelvű autó brossúrákhoz, használati utasításásokhoz. Utánnuk néztem az interneten, és van közöttük olyan ami 2 éve majdnem 200 ezer forintért kelt el egy aukción. Hol tudnám ezeket a brossúrákat, könyvet értékesíteni?

2020. máj. 2. 15:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Keresel egy aukciós házat és megkérdezed tőlük, hogy érdekli-e őket?
2020. máj. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Erre én is gondoltam, de őket biztosan jóval az ár alatt érdekelné egy ilyen könyv.
2020. máj. 2. 15:49
 3/7 anonim ***** válasza:

Van olyan megoldás is, hogy árverésre bocsájtjátok (ha érdekli az aukciós házat) és ők csak bizonyos százalékú jutalékot vesznek le belőle. Persze az árverés kockázatot is jelent, hogy mégsem kel el sok pénzért.

Meg nagyon nem mindegy, hogy külföldi aukció volt vagy itthoni, stb.

2020. máj. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Idáig az eBay-re próbaltam felrakni, de nem nagyon nézte senki a hírdetést.
2020. máj. 2. 17:04
 5/7 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a darabanth.com-ot, 2 hetente van online aukció. A honlapon elolvashatók a részletek.
2020. máj. 3. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát, ha az ebay-n nem nagyon nézte senki, akkor nagy valószínűséggel igen magas árat tettél hozzá, nem jól áraztad be.

Nekem is van olyan festményem, ami egy művészeti oldalon ezelőtt sok évvel 100 ezerért ment el (aukción), de meghirdetve fix árral még 50 -ért sem viszik el. Olcsóbban meg nem adom, akkor inkább megtartom :-)

2020. máj. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

#6!


A bonhams.com-on két éve 192.000 HUF-ért kelt el, én most 170.000 HUF-ért hirdetem eBay-en.

2020. máj. 3. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!