Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Elromlott laptopot is vissza...

Elromlott laptopot is vissza lehet kuldeni ha benne van a 14 napban?

Figyelt kérdés
Csutortokon jott meg a laptop amit vettem magamnak es szombaton mar nem lehetett bekapcsolni. Vilagitanak az oldalan a fenyek ezert bevittem szervizbe ahol nem pisztergaltak bele de megmondtak, hogy valoszinu hardver hiba lehet a hatterben. Nem ejtettem le, nem folyattam ra semmit hasznalni is kb a ket napban hasznaltam 10 orat azt is azert mert online oraim voltak. Felhivtam a markaszervizt ahol azt javasoltak, hogy mivel benne vagyok a 14 napban kuldjem vissza inkabb, mint a javittatast. Probaltam utananezni hogy elromlott laptoppal mi a helyzet vissza lehet kuldeni de nem talaltam rola semmit. Van aki jart mar igy? Valoban vissza tudom kuldeni igy is?

2020. máj. 5. 09:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az egyszerű út az, ha elállsz a vásárlástól, amit a szerviz is javasolt. Tedd ezt.

Felesleges és bonyolultabb ha javítást kérsz, akkor garanciális javítás menetrendje szerint megy a dolog.

2020. máj. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a valaszt!

Igazabol mindenkeppen ezt valasztottam volna inkabb mert nevetseges amit csinal az oldal ahonnan rendeltem. Eloszor nem azt kuldtek amit rendeltem most meg 2 nap utan tonkremegy. Csak nem tudtam, hogy ilyenkor is szamit-e az a 14 nap vagy most hogy hasznaltam mar nem.

2020. máj. 5. 09:57
 3/4 anonim ***** válasza:

Jó, ha tudod, hogy az elállási jogod a termék használatba vételével megszűnt.

A 14 napos elállási jog csak kibontásra és kipróbálásra vonatkozik.

Mivel olyan műszaki cikkről van szó, melyen a használat előzménye visszanézhető, bizonyítható, hogy a terméket használatba vették. Ezek az adatok a HDD-n (SSD-n) mentve vannak.

Ettől függetlenül a kereskedő persze dönthet úgy, hogy elfogadja az elállást és visszafizeti a vételárat.

Ha mégsem tenné, akkor - mivel a hiba 3 napon belül jelentkezett, bár nem tudom mikor jelezted - köteles a terméket cserélni.

2020. máj. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Jeleztem nekik es belementek az elallasba.

Koszi a valaszokat mindenkinek!

2020. máj. 5. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!