Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Elhagytam egy aldiban vett...

Elhagytam egy aldiban vett elektronikus eszköz számláját, de a jótállási adatlap még megvan. Vissza veszik garanciával, ha visszaviszem meghibásodás miatt?

Figyelt kérdés

2020. máj. 6. 18:21
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
A jótállás általában a számlával együtt érvényes, mert a számlán van a vásárlás dátuma. A jótállást kitöltötték? Ha igen, akkor van esélyed, de általában nem szokták, hanem a blokkal/számlával együtt érvényes.
2020. máj. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Aldi - Kapcsolat - telefon vagy email.

Sosem értettem, hogy miért egyszerűbb vadidegen emberek válaszára várni, mint felhívni az ILLETÉKES céget?


[link]

2020. máj. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Én azt nem értem miért érzi azt egy vadidegen ember, hogy válaszolnia kell egy kérdésre még ha hülyeségnek is tartja. De ha ettől jobban érzed magad hajrá.

Egyébként megkaptam kérdésemre a választ, nincs rajta semmilyen dátum nem fogják visszavenni. Köszi.

2020. máj. 6. 22:46
 4/5 anonim ***** válasza:

"Én azt nem értem miért érzi azt egy vadidegen ember, hogy válaszolnia kell egy kérdésre még ha hülyeségnek is tartja. De ha ettől jobban érzed magad hajrá."


Nem, nem azért írtam ezt, mert attól érzem jobban magam, hogy ha másokba beleköthetek, hanem azért, mert SAJÁT MAGAD is MEG TUDOD OLDANI a dolgokat. Felemeled a telefont és felhívod őket - kb. 1 perc alatt meg fogod tudni a választ. Azt szeretném elérni, hogy az ember LEGYEN ANNYIRA ÖNÁLLÓ, hogy ne azt várja, mások megoldják helyette a dolgokat.


Az a baj, hogy a mai világban MINDENT KÉSZEN eléd tesznek és az emberek nagy része leszokott arról, hogy a saját ügyeit saját maga oldhatja meg. Hidd el, ez az életben egy nagyon fontos dolog lenne!


Néhányszor leírtam már: társasházi takarítóként egyszer mostam a kukákat, nem voltak a heéyn, lejött egy fiatal házaspár, kezükben a szemét és teljesen lefagytak, hogy akkor ők most mit csináljanak, hova tegyék a szemetet? Mondom ott van a másik zacskó is a kukák helyén, , nyugodtan tegyék mellé. De csak álltak és nem értették a dolgot és lefagytak. NEM TUDTÁK MEGOLDANI A DOLGOT, mert nem a szokásos REND szerint ment az élet. Komolyan mondom, egy hónapig ezen törtem a fejemet, hogy miért volt ez nekik ekkora nagy probléma? - mire rájöttem: annyira megszokták a dolgot, hogy egy rendkívüli helyzetet nem tudtak megoldani.

NE LEGYÉL ILYEN! :-)


Természetesen lehet itt is kérdezni, de ha 2 napig nem kapsz választ, mert épp senkinek nincs kedve válaszolni, akkor nem oldódik meg a problémád.

2020. máj. 7. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja, és a gyakorin még az is előfordulhat, hogy rossz választ kapsz - az ALDI meg már csak tudja a helyes választ :-)
2020. máj. 7. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!