Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hol vannak a Bébi Yodáim?...

Hol vannak a Bébi Yodáim? Hová fordulhatok panaszra ha nem jöttek meg?

Figyelt kérdés

Felvázolva a helyzetet: rendeltem még januárban(!) 3 db Bébi Yoda figurát egy angol webáruházból (Pop in a Box néven futnak ha számít valamit), de az volt kiírva hogy majd tavasszal jelenik meg, addig előrendelés. Semmi gond, kivártam. Elvileg a megrendelésem alapján feladták ('dispatched'), de ennek már több mint 3 hete! És azóta sehol semmi. Benne vagyok egy ilyen csoportban Facebookon, akiknek szintén aznap adták fel már rég megkapták, sőt már itthon is lehet kapni. Nekem meg semmi. És a legszebb hogy tracking service (nyomkövetés) sincs, sem én sem a cég nem tudja lekövetni az útját, hiába írtam nekik, azt mondják nem lehet nyomon követni hol a csomag. Ez számomra felháborító. A pénzt elvették előre, és amit rendeltem nem kaptam meg. És még csak nyomkövetés sincs hogy legalább tudjam hogy a vámon akadt meg vagy mi van. Az is lehet fel sem adták csak bekamuzták.

Ilyenkor mit lehet tenni? Hol lehet panasszal élni? Nem kaptam meg egy Baby Yodát sem pedig 3-at is rendeltem. Nem szeretném ezt ennyiben hagyni. Van bármi ötlet, jogorvoslati megoldás ilyen szituációra?



2020. máj. 7. 14:16
 1/2 anonim ***** válasza:
3 hét után még nem kell aggódni, a normál szállítási időre is 5-20 napot írnak, mostanában a szállítás lassabb, a magyar postát meg mindenki ismeri. Ha nem kapod meg, akkor addig írj nekik, amíg meg nem unják és vissza nem fizetik az összeget.
2020. máj. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
vagy menj be a bankodba és igényeld vissza az összeget. az emailekkel bizonyítod, hogy nem kaptad meg a terméket, így a bankod levonja tőlük a pénzt. mi már többször csináltunk ilyet, nekünk működött, otp-sek vagyunk.
2020. aug. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!