Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha interneten a vásárló nem...

Ha interneten a vásárló nem fizet az elküldött csomagért, akkor ilyen esetben hova fordulhatok?

Figyelt kérdés
Az interneten keresztül egy személy vett tőlem egy terméket. Elküldtem nekicsomagküldővel. A csomagküldőnél megnéztem megkapta. Ő azt állítja nem kapta meg. aAz árát nem utalja át. Hova fordulhatok ilyen esetben hogy megkapjam a pénzem?
2018. dec. 5. 18:04
1 2
 1/14 Bartizál Sándor válasza:
55%
Először érdeklődjél a csomag küldőnél nem e el keveredet vagy csak ott maradt. Ha ott nem találják akkor irány a rendőrség.
2018. dec. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy csomagküldő?

Csomagküldő a Magyar Posta, a GLS, a Foxpost, DHL, DPD, stb.


Utánvéttel küldted?

2018. dec. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
A csomagküldő oldalán megnéztem átvette.
2018. dec. 5. 18:32
 4/14 anonim ***** válasza:
76%

Kedves kérdező, nem ártana, ha a kérdésemre is válaszolnál, mert így nem lehet segíteni.


Az, hogy a csomagküldő oldalán az van, hogy átvette, nem biztos, hogy azt jelenti, hogy meg is kapta.

Nem tudom, azt tudod-e, hogy a lakásban lakó személynek, de néha még a szomszédnak is átadja a postás.

ha csomagautomatába küldted, akkor elvileg nem tudja más átvenni.

Szóval jó lenne, ha végre leírnád, hogyan, mivel küldted a csomagot és utánvéttel-e vagy sem?

2018. dec. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
85%
Előre utalást vagy utánvétet kell alkalmazni , első bizalmi ügy második neked kockázatos mert ha még sem veszi át a küldést te fizetted . Ha a rendszer jelzi akkor átvette . Ez érték kérdése 10 ezert felettől talán rendőrhöz fordulnék , de ez veszett ügynek néz ki .
2018. dec. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Sima ajánlott csomagként küldtem el. Ő meg neten keresztül küldi el nekem a pénzt, ezt beszéltemmeg vele.
2018. dec. 5. 19:28
 7/14 anonim ***** válasza:
82%

Olyan nincs, hogy sima ajánlott csomag.

Vagy simán küldöd (levél) vagy ajánlotttan (szintén levél) vagy csomagként.

Ajánlott csomag nincs, csak levél.


Milyen értékű volt az áru?

2018. dec. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
81%

Leginkább sehova.

Nem tudsz bizonyítani semmit, max. azt, hogy kükdtél neki csomagot. De hogy mi volt benne...

2018. dec. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
a levelezést amit folytattam vele és a hivatalos értesítőt,hogy megkapta
2018. dec. 5. 22:38
 10/14 anonim ***** válasza:
75%

Küldtél neki egy csomagot.

Hol van itt szó vásárlásról?

Mondhatja, hogy ajándékba küldted.

Jófogás esetleg?

2018. dec. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!