Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Érdemes e befizetni pár órás...

Érdemes e befizetni pár órás magyar gazdag papa klub cash flow társasjátékos tanfolyamára?

Figyelt kérdés

Állítólag ez pénzügyi alap műveltséget ad,3 órás tanfolyam az alap cash flow 101 most csak online van így 2500Ft amúgy élőben kb 5000Ft lenne.

Valami Robert Kiosaki által tervezett társasjáték ami a pénzügyi alapokra tanítja meg az embereket.



2020. máj. 13. 00:55
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

10/


Na még kicsit gondolkodom rajta,de igen szeretném jobban érteni a pénz dolgot.

2020. máj. 15. 12:26
 12/12 anonim válasza:

Az én véleményem az, hogy 2.500Ft-ot (kb. 2 mozijegy) érdemes beletenni, hogy saját tapasztalatod legyen arról, hogy NEKED mit ad.

Ha jobban akarsz egy területhez érteni, akkor nincs mese, tanulni kell arról a területről. Csak így lesz elég muníciód ahhoz, hogy saját magad el tudd dönteni, neked az jó vagy nem jó.

Ha meg a pénzügyi döntésekben másokra bízod a döntést, akkor mások profitálnak a pénzedből és nem te.

Egyébként a játékkal már én is játszottam, mert nekem is megvan. Csak úgy, társasozni vele elég unalmas, mert csak a saját köreinket futottuk vele és nemigen jutottunk sehova.

Ezért megnéztem élőben is, meg online is, játékvezetővel.

Bevallom, élőben sokkal jobb volt, mint online, de hát ez a pandémia mindenre negatívan hatott.

Élőben olyan kérdéseket kaptam a játékvezetőtől, hogy csak kapkodtam a fejem, hogy úristen, erről miért nem tudtam eddig...!

Ja, és egyébként 2,5 óra alatt simán meg lehet a játékot nyerni.

2021. jan. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!