Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Megéri tesztvásárlónak regiszt...

Megéri tesztvásárlónak regisztrálni? Milyen a fizetés? Melyik cégnél vagytok?

Figyelt kérdés
Sziasztok, lenne pár kérdésem a témával kapcsolatban. Most végeztem a gimiben, szeretnék online egy kis zsebpénzt keresni.Olvastam,hogy akár napi 3000 Ft-ot is lehet keresni. Szeretném megtudni, hogy diákként lehetséges-e ezt a munkát végezni. Milyen esetleges tudás, "papír" szükséges hozzá?

2020. máj. 13. 11:10
 1/1 anonim ***** válasza:

Én voltam ilyenen, de nem sok munka volt, legalábbis itt vidéken. Meg sok olyan volt, hogy biztosítót kellett tesztelni, végig kellett hallgatni a teljes ajánlatot, meg jópofizni. Ha nincs munkahelyed, akkor azoknál nem vagy hiteles. Sokszor van autószalon teszt, na ott is bukó, ha diák vagy.

Volt ahol a Deichmannt kellett tesztelni, kellett venni egy 10 ezres cipőt majd másnap vissza inni az indokkal, hogy mégse jó. Persze a lóvét visszakaptad viszont akkor is kellett legyen egy 10esed pluszba.

Annak jó, akinek jó a memóriája, mert a kérdőívben mindent megkérdeznek az eladóról, hogy beazonosítható legyen, pontos időpont kell, meg úgy kb mindent meg kell figyelni és emlékezni kell rá.

Jó pár éve csináltam ott egy ezres körül fizettek munkánként. Lehet Pesten több ilyen lehetőség van, de itt havi 1-2 és ebből is volt olyan, ahol ha megszakadok se tudtam volna szerepbe lenni, mert vállalkozói adatok kellettek.

2020. máj. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!