Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szabadúszó munkáknál mennyire...

Szabadúszó munkáknál mennyire okozhat gondot az,hogy határon túli vagyok?

Figyelt kérdés
Gondolok itt olyan szabadúszó munkákra,amelyek Magyarország területén vannak meghirdetve. Magyar ajkú,magyar nemzetiségű,Erdélyi lány vagyok,sajnos mint sok sorstársam,én is elvesztettem a munkámat ideiglenesen,és a Romániai rendelkezések miatt még jó darabig nem állhatok munkába. Más munkát sajnos nem tudok keresni míg nem jár le a vírus,hiszen ami beindult és működik jelenleg is ,azoknál az iparágaknál fullba van a munkaerő,nagyon kevés az állás lehetőség és rengeteg a munkanélküli ember aki pályázik rá. Nem gondoltam hogy most ez egy az egyben kiváltja az igazi munkámat(ami vendéglátás) csak egy kis zsebpénzt szeretnék ami kiegészíti a spórolt pénzem. Sajnos nem beszélek annyira folyékonyan románul hogy ezt ezen a nyelven végezhessem. Mennyire jelenthet gondot ez? Kérlek titeket had ne kapjak bántást amiért Erdélyiként Magyar lehetőségekre pályázok,hiszem hogy ebben az időszakban nincs helye a gyűlöletnek,határ ide vagy oda :) Előre is köszönöm,20 /L

2020. máj. 17. 19:21
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!