Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Találkozott már valaki a...

Találkozott már valaki a Gordius Solutions Tender Kft-val? Mik a vélemények?

Figyelt kérdés

Jelentkeztünk még régebben a vállalkozásunkkal és most kerestek meg és küldtek egy szerződést, pályázatokat nyernek meg és adják oda alvállalkozóknak jutalék fejében.

Olvastam róluk jót rosszat

Van e valaki akinek személyes tapasztalat van?



#megbízható #pályázat #építőipar #Gordius solutions tender
2020. máj. 18. 18:00
1 2
 1/13 droidfront válasza:
58%
Köcsögök
2020. szept. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Minket sajnos átvágtak, és mint utólag kiderült egy fb csoportból, még nagyon sok mást is :( Egyoldalú szerződést küldenek, de azt sem tudják betartani, felelősség semmi nem terheli őket, a megbízónak persze még késedelmes esetén is kötbér van, sőt sokszor akkor is fizetned kell a sikerdíjat, ha nem nyerted meg a pénzt... Addig érdekled őket, amíg fizetsz, addig persze keresnek naponta többször, utána alig tudod elérni őket.
2021. jan. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 a0000k válasza:
Átverés sajnos. Szerződést kötöttem velük pályázatírásra, majd egy olyan pályázatot küldtek el ami tele volt értelmetlen mondatokkal és következetesen hibásan írt szavakkal (pl.: kiválló két l-el istenem). Nagyon ciki volt. Voltak olyan részek amiket szerintem google fordítóval írtak. Tényleg egészében olyan volt mintha egy aluliskolázott közmunkás írta volna. Mivel utolsó pillanatban küldték el kénytelen voltam én magam javítani. Majd írtam nekik hogy ez így leadhatatlan és szeretném felbontani a szerződést. Jött is a válasz hogy 100.000 Ft + áfa bánatpénz fejében tudom felbontani az eddig befizetett kvázi 150.000 Ft mellett. Ha valaki el tudja nekem küldeni a fent említett fb csoportot nagyon örülnék neki! Szeretnék panaszt tenni a felügyeleti szervüknél.
2021. jan. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Mi nagyon meg voltunk elégedve a céggel! Semmilyen tapasztalatunk nem volt pályázatok terén, ezért mi is őket bíztuk meg. Már az első perctől szimpatikusak voltak és ez most sincs másképp. Ők ajánlották a kivitelezőnket is aki szintén szuper munkát végezett!
2021. ápr. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 ANDRIS_TAVASZ válasza:
2019. április hónapban, azzal a kéréssel fordultam, a Gordius Solution Tender Kft-hez, hogy a Lakóépületek energiahatékonyságának és megújuló energia felhasználásának növelését célzó hitel ( GINOP-8.4.1./A-17 ) pályázati konstukció keretében, pályázatot kidolgozni szíveskedjen. A követelmények és az előírások betartásának eredménye, hogy H-ELEG/075992/2020/397264/001 számú kölcsönszerződéssel, a kamatmentes hitelt Jóváhagyták számomra. A jól szervezett, szakember gárdának köszönhetően, megvalósult, a háztartási méretű kiserőmű ( napelem ) telepítése, üzembehelyezése . Külön köszönettel tartozom, - Ócsai Gábor pályázatírónak, aki jó kezekbe adott - Juhász Ildikó pályázati tanácsadó személyében. Ildikó, sajátjaként kezelte az ügyemet, türelmet, kitartást, bíztatást, bátorítást kaptam tőle folyamatosan, ez meg is hozta a pályázat eredményét, a megújuló energia - NAPELEM - telepítését. - Budapest Bank Zrt. - Tiszta Energiák Kft. - E.ON és a Többieknek, akik elősegítették, hogy megvalósuljon a beruházás. Tisztelettel: Kormány Etelka 2500 Esztergom Akácos utca 92.
2021. ápr. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 ANDRIS_TAVASZ válasza:

Tanyák háztartási léptéku villamos energia és vízellátás, valamint szennyvízkezelési fejlesztései címu, VP6-7.2.1.4-17 kódszámú pályázatra pályáztunk, és NYERTÜNK!:slight_smile: Semmilyen tapasztalatunk nem volt ezért Gordius Solutions Tender-t bíztuk meg. A találkozás véletlen volt és az első benyomás döntött. Nem csalódtunk. 11 hónapnyi közös munka és várakozás során mindig tudták, hogy mikor mit kell tenni. A legnagyobb köszönet Debreceni-Csordás Nikolett-nek jár, hiszen mindig udvarias türelmes és segítőkész volt, határidőre mindent összeállított.

Családom nevében is KÖSZÖNÖM SZÉPEN! :slight_smile::wave:

Ui.: Amit az elején megbeszéltünk, és megígértek az minden úgy történt.:thumbsup::clap:

2021. ápr. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Családi házunk felújítására általuk találtuk meg azokat a szakembereket, akik a felújítási munkálatokat végezték. Nagyon jó alvállalkozókat ajánlottak. A pályázatíró csapat nagyon segítőkész, minden részletre odafigyelnek. Nagyon sok jó tanácsot kaptunk tőlük és minden segítséget megkaptunk. 10/10
2021. máj. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A negativ kritikak megfogalmazoival ellentetben csak jot tudok a Gordiusrol mondani!
2021. máj. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Most akkor mi alapján döntsön az ember? Hogyan lehet ez, hogy ennyire szélsőséges vélemények vannak e cégről? Állítólag volt tavaly valami nagy port kavart botrányuk is, hogy nem létező pályázatra kötöttek szerződéseket! Talán a fiatal gazda programra? Ami akkor nem is futott. Ennek utána nézek, mert épp kapcsolatba kerültem most a céggel, de akkor inkább nem itt íratnám, ha ennyire sok a negatív.
2021. jún. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem az lenne a fura ha csak pozitív vélemények lennének - főleg egy ekkora cégnél. Szerintem ez egyén függő, és sok minden nem csak rajtuk múlik. Már többször is dolgoztunk velük (családi és baráti körben is ők írják a pályázatokat) és nem volt gond velük. Sógoromék a Ginop Pluszra előszerződést kötöttek, amikor még nem volt meg a végleges felhívás (pont azért, hogy ha megvan a végleges, akkor azonnal el tudjanak kezdeni dolgozni). Amiatt sem kellett aggódni, hogy betelik a kapacitás és nem tudnak több ügyfelet fogadni. Ki-hogy éli ezt meg..
2021. jún. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!