Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Minden munkahelyen új OEP...

Minden munkahelyen új OEP igazolványt állítanak ki?

Figyelt kérdés

Január végén otthagytam az első munkahelyemet, majd egy munkaerő kölcsönzőn keresztül helyezkedtem el. Kiléptem, és most kaptam meg a papírjaimat, köztük egy vadi új OEP igazolvánnyal.


Ez normális? Azt gondoltam, hogy az előzőt kapom meg, amin szerepel az előző és a legutóbbi munkahelyem is.



#OEP igazolvány
2020. máj. 20. 12:24
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Hát úgy kellene igen, hogy csak akkor kapsz új kiskönyvet, ha az előző már betelt. Ez így nem a legszebb eljárás.
2020. máj. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha leadtad és volt még benne hely, akkor abba kellett volna tölteni.


Az nem világos, hogy így akkor a korábbi hol van?

2020. máj. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A korábbit nem kaptam meg. Ezek szerint meg kellett volna?
2020. máj. 20. 13:18
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Meg hát. Az a tiéd, azzal tudod igazolni a korábbi jogviszonyaidat.
2020. máj. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi segítséget, felhívtam őket, utána néznek. Friss infót megírom ide.
2020. máj. 20. 13:24
 6/8 A kérdező kommentje:

Ma megyek érte. Valami olyasmi volt a magyarázat, hogy a Posta elég nehézkesen működött most a vírushelyzet alatt és inkább kiállítottak egy újat, mert nem bíztak benne, hogy megkapom. (?) Érdekes, mert az új is postán jött...


A munkaerő kölcsönző budapesti, a papírjaim meg valami vidéki könyvelő cégtől jöttek. Azért szólhattak volna, hogy rángassam már be magam a papíromért, ha kell...


Nem véletlenül kerülöm ezeket a munkaerő kölcsönzőket...........

2020. máj. 22. 10:55
 7/8 anonim ***** válasza:
57%
Ez egy bullshit nagy valószínűséggel, egyszerűen elfelejtették vagy nem találták elsőre.
2020. máj. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Bullshit hát.......
2020. máj. 24. 10:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!