Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Amenyniben az adott terméket...

Amenyniben az adott terméket a boltban evszem meg, van jogom az elálláshoz?

Figyelt kérdés
A mediamarkt oldalán több napnyi keresgélés után megtaláltam az "álom" billentyűzetemet, majd az ezt követő napon elmentem és meg is vettem. A billentyűzet másképp volt hirdetve, RGB-ként volt titulálva, de mint később kiderült, csak 7 szín (ami, jó esetben is csak 6, bár a fehér nem szín, így inkább 5) van, és mndegyiknek megvan az adott sora (felülről lefelé:fehér, piros. narancs, zöld, kék, illetve lila). Teháttulajdonképpen teljesen máshogy van meghírdetve, mint ami a valóságot fedi. Ezt követően, megnéztem az elállási jopgot, és ott ha jól értelmeztem, csak a weboldalról rendelt termékeknél van elállási jog. Ak iebben jártas kérem válaszoljon. Köszönöm.

2020. máj. 24. 21:56
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ha üzletben vásárolsz, nincs elállási jog. Őszintén szólva nem is értem, ott voltál, a kezedbe fogtad, a media marktvan van is mindenből egy kitéve, nem láttad, hogy ez más, mint amit te keresel? Gondolom, a dobozára is rá volt írva. Az, hogy megvetted és otthon rájöttél, hogy nem is tetszik, nem indok az elállásra.

Ettől függetlenül sok helyen vissza szokták venni így is, szóval mindenképp megéri visszavinni. Legközelebb meg nézd meg jobban, mit veszel.

2020. máj. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!