Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kézzel írt önéletrajz?

Kézzel írt önéletrajz?

Figyelt kérdés

Hogy lehet, hogy 2020ban kézzel írt önéletrajzot kérnek tőlem? Eladói munka amúgy. Kicsit meglepődtem mikor a csajszi mondta...

Gyöngybetűkkel írok, összeszedetten fogalmazok, nem is ez a "baj":D


2020. jún. 12. 02:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi ezzel a gond? Törvényileg nem tiltották be a kézi írást.

Ha úgy kérik, akkor úgy csináld. :)


Attól, hogy van már egy csomó technikánk, nem szűnnek meg létezni más dolgok.

2020. jún. 12. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
23%
Nyilván a jelentkezők nagy részének se számítógépe, se tudása a szövegszerkesztéshez, se nyomtatója.
2020. jún. 12. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Tényleg, ebbe bele sem gondoltam:D
2020. jún. 12. 07:09
 4/11 anonim ***** válasza:

Sok mindent elarul a kezzel irott oneletrajz, pld ha a lap vegen valamit elrontossz, kihuzod? Vagy uj lapot veszel elo es ujrakezded? Ranezesre szep/elfogadhato az iras amit kiadsz a kezedbol? Vagy osszevissza irsz, nehol kis betuk nehol nagyok stb...


A masik meg amit elottem szolo is mondott, van akinek egyszerubb egybb egy kezzel irott mint gepes, es nagy elonyt jelenthetene ha kezzel irott embereket hasonlitananak gepeshez.


De lehet hogy csak tulgondoljuk, es arra kivancsiak h tudsze irni :)

2020. jún. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Akkor nyert ügyem van. Szépen, és helyesen írok😁

Kicsit fura volt, mert idáig nem volt gond a nyomtatott önéletrajzommal🤷🏻‍♀️😊 Köszi a válaszokat

2020. jún. 12. 09:41
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez szerintem valami HR csúcstermék megint, amivel beetették a hozzá nem értő kis HR pitsákat…

Sokkal könnyebb és gyorsabb géppel írott, önéletrajzokat olvasni, áttekinteni, osztályozni stb stb.

2020. jún. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Legalább kapnak feladatot, mert a legtöbbnek semmi tudása, ráérzése nincs a szakmára.


Én 10 perces beszélgetésből leszűrtem, hogy melyik jelentkező milyen típusú ember, és milyen dolgozó lesz belőle. Gond lesz vele, vagy sem, milyen feladatot lehet rábízni. Akiről lebeszéltem a főnököt, hogy problémás lesz és mégis felvette, előbb-utóbb tényleg menesztette.

Részemről még önéletrajz sem kellett hozzá soha. Se gépelt, se kézzel írott.

2020. jún. 13. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Eladónak jelentkezik a kérdező, nem mérnöknek.
2020. jún. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az semmit nem jelent. Minden munkakörre megbízható, lehetőleg értelmes embereket keresnek. Mind eladónak, mind mérnöknek, mind takarítónak.
2020. jún. 14. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Keresnek, de sem időt, sem energiát, sem szakértelmet nem fektetnek a keresésbe.
2020. jún. 14. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!