Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van aki május első felében...

Van aki május első felében rendelt a wish-ről és már megérkezett?

Figyelt kérdés
Május 9én rendeltem onnan és azóta nem jött meg. Azt írták, hogy június 6-án megérkezik, de nem érkezett meg, ezután azt írták, hogy 26-án. Először rendelek, de utoljára is.

2020. jún. 12. 19:36
 1/6 anonim válasza:
Én márciusban rendeltem. Még mindig várom.
2020. jún. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Mi pontosan Május 19.-én rendeltünk wishről, és Június 12.ét írtak. Most átváltott Július 3 ra:))
2020. jún. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem már megérkezett a május 18-as rendelésem.
2020. jún. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem lehet a folyamatot valahogy meggyorsítani? Írni nekik vagx nem tudom
2020. jún. 13. 10:18
 5/6 anonim válasza:
Írni tudsz nekik, én is azt fogom. Emailben ugye kaptál egy olyan levelet hogy "a rendelésed úton van" és az email legalján van egy email cím amire lehet írni ha bármi probléma van. Segítség képpen azért leírom:) support@wish.com én is mindjárt írni fogok mert ez igy nem igazán jó...
2020. jún. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2020. jún. 13. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!