Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » DAXIO nevű bizniszről tapaszta...

DAXIO nevű bizniszről tapasztalat? Régebben ez volt betplay365 néven? Ez valami pilótajáték?

Figyelt kérdés

2020. jún. 19. 18:22
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
33%

Szia!

Szívesen válaszolok bármilyen kérdésre a Daxioval kapcsolatban.

Nem pilóta játék . Én a magyarországi indulásának az elejétől benne vagyok.

2020. okt. 24. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
89%

@02:08


Van egy jó mondás, olyan cégeknél ahol külön ki kell emelni hogy "nem pilótajták", az valószínűleg pilótajáték. :D

2020. okt. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
0%

@10:12


Én a kérdezőnek válaszolva mondtam hogy nem pilóta . De nagyon messze álljon tőlem hogy magyarázkodjak. Aki arra képtelen, hogy meghallgasson egy prezentációt vagy elolvassa a cégkivonatot annak úgy is mindegy. Rámondja hogy ez is egy újabb pilóta . Majd évek múlva visszatekint, hogy hopp erről is lemaradt az elején... Ha pilóta játék kérlek mond el nekem , hogy lehet havonta többszáz eurót keresni anélkül hogy egyetlen embert is hozott volna ...

2020. okt. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
63%

"Rámondja hogy ez is egy újabb pilóta . Majd évek múlva visszatekint, hogy hopp erről is lemaradt az elején..."


Pár éve a Kairosnál meg a Viddo-nál is ugyan ezzel a dumával hülyítették a népet, aztán megnézheted hogy hol vannak ezek ma. Ezek a kamugyárak pár évente jönnek és mennek, aki nem teljesen balek, az látja, hogy nem a Daxio lesz a következő bitcoin. :D

2020. nov. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
20%

Kairos, Viddo ? Elmondanád mi volt ott a termék?


Nekem közek 1 millio ft a netto jövedelmem az offline munkánmért a munkahelyemen. Tovabbi 500.000 ft ot keresek a meglévő részvényeim osztalékaiból és egyéb online kereskedelemből.Ebből gondolhatod, hogy nem okoz problémát egy induló cégbe fektetni.

A Daxio nem zsákbamacskát árul. A világ első és eddig egyitlen decentralizált játékplatformja.Bárki számára ingyenesen elérhető a kaszinó és telefonos játékai. Nézd meg kik szolgáltatják a kaszinóhoz a játékokat. Pontosan ugyanaz a játékkészítő cég mint az összes többi nagy sportfogadónál. Egy ilyen licenc szerződést nem adnak puszira ;) az én befektetett 1000€-ra havonta 100-200€-t kapok. Tudom kamu ez is... Az a baj hogy nincs 100€ a zsebedben , hogy megnézd miről is van szó... de ami mégrosszabb, hogy fel sem méssz megnézni pedig a játékhoz , szórakozáshoz nem kell pénz... egyszerűbb ideírnod a fotelből hogy Pilota.... 😉 Sok sikert az élethez

2020. nov. 9. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Októberben 3200 eurót kerestem a sportfogadással, ez kicsit több, mint a bankrollom 20%-at. Jó hónapot zártam, olyan ligák kezdődtek el, amik az én asztalom. Ezzel szemben még mindig úgy gondolom, hogy a daxio sportfogadás részlege gyér, lenne hova fejleszteni.. Ha Bet365 szinten lenne, nem neveznénk piramisjátéknak.
2020. nov. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
5%

Folyamatos a fejlesztés, írni is lehet nekik, nem zárkoznak el az új ötletektől.

Én régen sokat fogadtam, egymásközött a sport fogadás csak kölcsön ad. De vannak olyan Sportbotok/traderek akik érzelmek nélkül statisztikákból, es tengeteg belső infóból dolgoznak. Ők magát az oddsot adják veszik és azzal kereskednek. Nem hazudok neked 1000€-t tettem be ebbe a sportbotba ő intézi az események oddsaival valo kereskedelmet. Nekem csak a hétvégét kell várni amikor is a kifizetés jön. 6 hete van bent a pénzem. Heti átlag 90€ hoz össze úgy hogy nekem semmit nem kell csinalnom azon kívül hogy leutalom az oldalról. A befektetett pénzem 26 hét utan kapom vissza . Addig hetente jön a pénz. És ez a legalacsonyabb kockázatú kereskedelem. Hidd el nem beszélek hülyeséget.

2020. nov. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
0%
2020. nov. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
Na hogy teljesit a daxio?15/18
2021. dec. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:

Köszönjük szépen nagyon jól megy nekem és mindenkinek akinek segítettem. (barátaimnak és a családtagjaimnak). Életem legjobb döntése volt, hogy beléptem, bár én is szkeptikus voltam az elején! Tavaly január óta vagyok benne nem kevés pénzel!

A tőkémet meg háromszoroztam és ki is vettem. Ráadásul nem csak a passziv jövedelem az amiből pénzt tudsz csinálni a daxion belül! Ha valakit érdekel az üzlet akkor írjon privát üzit szívesen válaszolok minden kérdésre és segítek elindulni.

2022. aug. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!