Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Csomag küldés Londonba?Hogyan?

Csomag küldés Londonba?Hogyan?

Figyelt kérdés
Eladtam egy fényképezőgépet és Londonba kellene kipostázni, de nem tudom hogy milyen szolgáltatót vegyem igénybe, ill. ezt sem hogy hogyan címezzem meg szimplán úgy mint egy levelet? És kb mennyi idő lenne az míg oda ér? Tudom hogy attól is függ melyik szolgáltatót választom!

2020. jún. 22. 21:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Nigériai csalásról hallottál már? Eléggé annak néz ki a sztorid.
2020. jún. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

1:

Miért lenne nigériai csalás ha valaki külföldre elad valamit?? Én is adtam el ebayen külföldre és nem vertek át, nem volt semmi csalás. Annyit tudsz, hogy eladott a kérdező valamit. Nem tudod hol, milyen felületen, nem tudod fizetett-e már a vevő, stb.

Kérdező: fogod, leméred a súlyát és megnézed, hogy egy ilyen súlyú és méretű csomag feladása mennyibe kerül a postán, az egyik futárnál, a másik futárnál, stb. és a legolcsóbbat kiválasztod.

2020. jún. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ugyanúgy megy, mint egy belföldre feladott csomag.
2020. jún. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom milyen csalásról lenne itt szó nem is hallottam még ilyenről.... Egyébként jófogáson adtam el egy nikon d90 szettet.... Köszönöm a választ szerencsére a gls-nél eltudom intézni!
2020. jún. 23. 11:03
 5/7 anonim ***** válasza:
Majd számolj be róla, mi lett a biznisz végkimenetele...
2020. jún. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Úgy lesz....
2020. jún. 23. 13:34
 7/7 anonim ***** válasza:

Hmm.. jófogáson Londonba egy bárhol máshol kapható fényképezőgépet? Ha nem előre fizet a vevő, vagy előre fizet, de nem várod meg, amíg megérkezik a pénz, akkor igaza lesz az előzőnek, ez bizony átverés...

Miért vásárolna valaki Londonból a jófogáson és fizetné a méregdrága postaköltséget, amikor Angliában egy rakás hasonlót talál?

2020. jún. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!