Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Valaki vásárolt már a Titánuzl...

Valaki vásárolt már a Titánuzlet.com-on? A Titán Consulting.hu-ról?

Figyelt kérdés

Kíváncsi volnék a véleményetekre, vásároltatok-e erről az oldalról valaha valamit?

Én a napokban szerettem volna tőlük vásárolni, de le akartam mondani a rendelést. A Fizetés átutalással történt. A mai napon le akartam mondani a rendelést, de azon a telefonszámon ami az oldalon volt, egyszerűen nem lehetett őket elérni. kb 70X hívtam mire felvette a hölgyike. elmondtam a panaszom, illetve közöltem vele hogy szeretném visszakapni az utalt összeget.


De közölte, hogy írásban kell lemondani. Ezt megtettem. Viszont tartok attól, hogy ez egy kamu oldal.


Nektek van ezzel a webshoppal bármilyen tapasztalatotok?



[link]



2020. júl. 9. 13:27
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
 101/174 Marcsi5 válasza:
Azt mondjátok meg, hogy a feljelentésen kívül mit tegyünk, hol figyelmeztessük az embereket? Tegyük fel esetleg a Facebookra, mert ott megosztják és sok emberhez eljut.
2020. júl. 16. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/174 SaltyNYH ***** válasza:
100%

"Bocsi rosszul fogalmaztam! Rendeltem én is, csak mikor a bankban közölték, hogy más nevén van a számlaszám, akkor nem utaltam semmit."


Melyik bank volt az? Hatalmas piros pont nekik!!!


Sajnos én OTP netbankról simán át tudtam nekik utalni a pénzt (szerencsémre csak 4200Ft-ot...)

2020. júl. 16. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/174 SaltyNYH ***** válasza:
100%

Marcsi5: Igen, egyértelmű, hogy érdemes szólni minden ismerősünknek a lehetséges módokon, pl facebook-on is!


Ági: teljesen egyetértek!!! A névtelen illető engem még fel is szólított, hogy ne kiabáljak, miközben ő magas lóról lebalfékezett minket - azt persze lehet?! Még akkor is, ha tényleg sok mindenben igazat kell adnunk neki, akkor sem engedhet meg magának durva sértegetéseket.

2020. júl. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/174 anonim válasza:
100%
Sziasztok! Én is így jártam!
2020. júl. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/174 anonim ***** válasza:
100%

Ha esetleg valakit érdekelne (vagy a nyomozást gyorsítja):

[link]

Tőlük bérlik a webshop szolgáltatást. A szerver és a cég Franciaországban van (EU-n belül) így kiadják az adatokat.


A levelezésük pedig a [link] szolgáltatónál van (legyen cég, szintén EU-n belül). Legalább annyi eszük lett volna, hogy Kínába/Oroszországba vagy Dél-Amerikába viszik az adataikat. Piti amatőr csalók.


A székhelyszolgáltatást a [link] biztosítja nekik. Náluk is biztos megvannak a cégadatok.


A titanbolt.hu -t pedig beregisztrálták cégként náluk: [link]

Viszont lehet kívülről csak a cégadatok látszanak, de regisztrációnál további adatokat is megkell adni, ami bár nem publikus, de az Euromarknet Kft. -nél megtalálhatóak.


Illetve nem tudom, hogy a hívásrészletezőben lekérhető-e a rejtett szám (sose próbáltam) de ha igen akkor érdemes megpróbálni.

Ha nem, akkor sincs gond, adjátok tovább a rendőrségnek azt az infót is, hogy az a személy (valami nőt említettetek) pontosan mikor hívott fel titeket. A szolgáltató a rendőrség kérésére minden számot ki fog adni (és nyilván az is valamilyen személyhez tartozik) szóval annyi nyomot hagytak maguk után ezek a balf****k, hogy öröm nézni! :D :D :D

2020. júl. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/174 anonim ***** válasza:
100%

ja és +1: a számlaszámról nem is beszélve, amire utaltatok... :D ugye az is egy belföldi számlaszám. Szóval ha tovább is mozgatta onnan pénzt valami külföldi számlára, de itthon nyoma maradt a kilétének.


Nem tudom mennyire kell hülyének lenni ehhez a csaláshoz. Tuti bukás a vége. Persze leléphet külföldre de abból a pár millióból amit magához szedett nem fog sokáig megélni és ide már nem jöhet vissza szóval.... maradtak volna a bolti csokilopásnál ennyi ésszel.

2020. júl. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/174 anonim ***** válasza:
100%
A Fogyasztóvédelemhez is beadok egy beadványt, hogy a bank álljon helyt, ha valóban igaz, hogy egy magánszemélyhez tartozik a szám, akkor a bank netbankrendszerének is van felelőssége! Van aki járatos abban, hogy hogyan tudom kikérni, kihez is tartozik valóban a számlaszám kérem írja meg, illetve ha sikerül megírnom a beadványt és kiderítenem ezt, kérlek majd csatlakozzatok ti is. Továbbá szerintem nem ártana egy hatósági szintű weboldal, ahol magánszemélyek jelezhetnék egymásnak a csaló cégeket vagy a gyanús cégeket, mondjuk feltétel lenne, hogy legyen már feljelentés ellene, ne lehessen besározni cégeket. Szerintem a facebookon lehet véleményezni cégeket, ha lenne facebook oldala ott is jelezhetnénk, hogy csaló cég.
2020. júl. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/174 anonim ***** válasza:
90%

"akkor a bank netbankrendszerének is van felelőssége!"

Ez zsákutca. A nevet egy banknak a rendszere sem ellenőrzi átutaláskor. (Nem kivitelezhető, mert ahhoz teljesen pontosan kellene megadod a nevet, ami kizárt dolog, hogy az emberek 90%-nak sikerülne. Jó ha a számsort nem írják el...) Gondolj csak bele, milyen abszurd lenne, ha case-sensitive mező lenne és azért dobna vissza egy átutalás mert te nem "Abc Kft." számára utaltál, hanem "Abc kft."-nek. Holott, a számlaszám is stimmel. Azért valljuk be, hogy nonszensz lenne. :)

A név csak egy plusz információ amit letárolnak vitás esetek rendezéséhez.

2020. júl. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/174 anonim ***** válasza:
Utánaolvastam, és azt írják, hogy a számlatulajdonos nevét nem adhatják ki, azt azonban igazolhatják, hogy nem xy-é a számla?
2020. júl. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/174 anonim ***** válasza:
100%
Be lehetne állítani hibafaktorokat megengedve, egy két elírást, rövidítést, szerintem ez nem lehet olyan bonyolult programozás, a case sensitive-t sem kellene beállítani, de ha már 80%-nál nagyobb az eltérés, akkor nem engedné. Gondolom nem Titán Consuela-nak utaltunk.
2020. júl. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!