Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Valaki vásárolt már a Titánuzl...

Valaki vásárolt már a Titánuzlet.com-on? A Titán Consulting.hu-ról?

Figyelt kérdés

Kíváncsi volnék a véleményetekre, vásároltatok-e erről az oldalról valaha valamit?

Én a napokban szerettem volna tőlük vásárolni, de le akartam mondani a rendelést. A Fizetés átutalással történt. A mai napon le akartam mondani a rendelést, de azon a telefonszámon ami az oldalon volt, egyszerűen nem lehetett őket elérni. kb 70X hívtam mire felvette a hölgyike. elmondtam a panaszom, illetve közöltem vele hogy szeretném visszakapni az utalt összeget.


De közölte, hogy írásban kell lemondani. Ezt megtettem. Viszont tartok attól, hogy ez egy kamu oldal.


Nektek van ezzel a webshoppal bármilyen tapasztalatotok?



[link]



2020. júl. 9. 13:27
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/174 anonim ***** válasza:
27%

Miért lenne kamu oldal? Ott az ÁSZF, a cégadatok. Azt kérte hogy írásban mondd le, akkor írásban lemondod, majd azt a feldolgozást követően visszautalják. Túlgondolod a dolgot.


[link]

"Ha a Vevő eláll a vásárlási szándékától (a szerződéstől), a Titán Bolt haladéktalanul, de legkésőbb a Vevő elállási nyilatkozatának kézhezvételétől számított 14 napon belül visszatéríti a Vevő által teljesített valamennyi ellenszolgáltatást, ideértve a szállítási költséget is (kivéve azokat a többletköltségeket, amelyek amiatt merültek fel, hogy a Vevő a Titán Bolt által felkínált, legolcsóbb szokásos szállítási módtól eltérő szállítási módot választott)."

2020. júl. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/174 A kérdező kommentje:

Az egy dolog. Simán bárki tud egy ilyet szerkesztni.


Milyen az amikor hívni akarod az ügyfélszolgálatot, és hetvenegyedik hívásra veszi fel a telefont. az összes többit fel sem veszi, foglalt, vagy pedig kicseng és kinyomja. Már ez a magatartás egy eléggé fura a részükről.


Ha ő pedig azért ül ott, hogy kezelje a hívásokat, akkor ne nyomja ki a bejövő hívást. Több webáruházból is rendeltem már különböző termékeket. De ilyennel még nem találkoztam. Amikor leadtam a rendelést, ugyan az a hölgy hívott fel (rejtett számról) mint akivel 2 nap múlva beszéltem.


Nekem ez a tapasztalatom.

2020. júl. 9. 13:43
 3/174 anonim ***** válasza:
33%

'Az egy dolog. Simán bárki tud egy ilyet szerkesztni.'


EZ AZ, NE HIGGY NEKIK!!! AT AKARNAK VERNI, MINT MINDENKI!


Elkepeszto mennyi ostoba, paranoid, fobias ember maszkal szabadon.

Tudod azert van az irasban lemondas, mert annak NYOMA VAN. Nalad is, naluk is. Ha nem bizol az e-mailben, feladod postan, tertivevennyel. Es tudod miert? Mert telefonon keresztul barki lehetsz, aki csak szorakozasbol telefonalgat, nehez rogziteni a beszelgetest ha nincs kialakitva hozza a megfelelo infrastruktura, es mert ezzel szeretnek elkerulni a komolytalan 'vevoket', akik azt kepzelik mindenki csak ertuk van es a 6000 forintjukert ugraltathatnak barkit.

2020. júl. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/174 A kérdező kommentje:

1 Úgy gondolom ha én bárhol dolgozok mint ügyintéző akkor felveszem a telefont. Főleg ha az a munkám.


2 Kérdésem lett volna a megrendeléssel kapcsolatban. Melyről nem tudtam információt szerezni. Kinyomták a telefont. Nem vették fel.


3 A fizetés csak előreutalással történik meg. Se utánvétel nincs, sem pedig az oldalon nem tudsz fizetni. Amit én el is fogadtam.


4 Gondoltam hogy azért kell írásban panaszt tenni hogy nyoma legyen. De attól még nyugodtan fel lehet volna venni azt a nyomorult telefont.


5 nem vagyok paranoiás.


7 több mint 100 ezer forint értékben utaltam nekik. Ha valamilyen kérdésem van az a minimum hogy kapok választ. Ha nem rögtön veszi fel a telefont, akkor vegye fel később. De ne a 70-ik hívásra, ne nyomja ki a telefont.



Ezek után nyilván elgondolkodtató hogy izgulok a rendelt termék és a pénzem miatt.


Köszönöm a választ. Csak érdekeltek a tapasztalatok.

2020. júl. 9. 14:19
 5/174 A kérdező kommentje:
Ráadásul budapesten van egy címe, ami csak egy székhely szolgáltató. Normális irodájuk sincs.
2020. júl. 9. 14:56
 6/174 anonim ***** válasza:
56%
ez ezt mind-mind csak azutan veszed eszre, miutan atutaltal elore szaz rugot...?
2020. júl. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/174 A kérdező kommentje:

Mivel az elején minden jól ment, így nem gyanakodtam. Igazából az bosszantott hogy egyszerűen nem lehetett elérni őket.


Remélem rendeződik.

2020. júl. 9. 18:34
 8/174 Bubachangh válasza:
89%

Mi történt végül? Megkaptad a terméket?

Én most rendeltem tőlük, azt írták "kiszállítva" de semmi eddig...

Én is félek, hogy kamu oldal, de ahhoz túl jól van megszerkesztve...

2020. júl. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/174 anonim válasza:
100%
A hètvégén én is rendeltem innen, tegnap elfogadták a fizetést. Még nem került kiszállításra. Remélem nem.lesz szívás.
2020. júl. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/174 Ancsa8 ***** válasza:
100%
Én egy hete rendeltem tőlük. Nekem is egy "kiszállítva" e-mail érkezett, és azóta semmi. Telefonon lehetetlen elérni a céget. E-mailt írtam nekik, de semmi válasz...
2020. júl. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!