Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Valaki vásárolt már a Titánuzl...

Valaki vásárolt már a Titánuzlet.com-on? A Titán Consulting.hu-ról?

Figyelt kérdés

Kíváncsi volnék a véleményetekre, vásároltatok-e erről az oldalról valaha valamit?

Én a napokban szerettem volna tőlük vásárolni, de le akartam mondani a rendelést. A Fizetés átutalással történt. A mai napon le akartam mondani a rendelést, de azon a telefonszámon ami az oldalon volt, egyszerűen nem lehetett őket elérni. kb 70X hívtam mire felvette a hölgyike. elmondtam a panaszom, illetve közöltem vele hogy szeretném visszakapni az utalt összeget.


De közölte, hogy írásban kell lemondani. Ezt megtettem. Viszont tartok attól, hogy ez egy kamu oldal.


Nektek van ezzel a webshoppal bármilyen tapasztalatotok?



[link]



2020. júl. 9. 13:27
 121/174 anonim ***** válasza:
valami jól összeszerkesztett marketingelt facebook megosztós poszt kell... úgyis sok olyan ember van, aki minden szart megoszt, mert oda van írva, hogy oszd meg .:D ennek legalább lenne haszna
2020. júl. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/174 anonim ***** válasza:
Héé, érdeklődni akartam a rendelésemről (amit nem fizettem ki), de a telefonszámuk nem elérhető :(
2020. júl. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/174 cspmreg ***** válasza:
Hát, itt azt hiszem már látod a választ... :-((
2020. júl. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/174 Gubucz Zoltán válasza:

Sziasztok!


Ha lesz én is csatlakozok a közös feljelentéshez egy 77eft-os tétellel.

2020. júl. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/174 anonim válasza:
100%

ezt beszoptuk (én "csak" 21ezer forinttal).

már a weboldalt is törölték.

meg előtte beszéltem az extreme digital-lal, mondták, hogy a jogi osztályuk, már dolgozik az ügyön, amiért rájuk mutogatnak linkekkel. akkor már tudtam, hogy bukó. aztán rá egy órája, már nem létezett az oldal sem.

2020. júl. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/174 anonim ***** válasza:
Egyénileg adja be mindenki, a rendőrség összevonja majd.
2020. júl. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/174 anonim ***** válasza:
100%
én nem vagyok károsult, de jelentettem őket a google-nél, ha jól látom már leszedték a hirdetéseiket :)
2020. júl. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 128/174 d.ági ***** válasza:
100%

Én a KH banknál bejelentettem a visszélést. Minden képernyőképet lementettem még reggel a rendelésemről, az ÁSZF-ről és a többi információs oldalukról. Annyit tudtam meg, hogy jászberényi fiókhoz tartozik a számlaszám.

Van valami ügyiratszám, a feljelentéshez?

2020. júl. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 129/174 SaltyNYH ***** válasza:
100%

"már a weboldalt is törölték."


Hála Istennek! Akkor ezek szerint már intézkedtek, talán a rendőrök, talán a google.

2020. júl. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 130/174 SaltyNYH ***** válasza:
100%
Vagy az Extreme Digital. A lényeg, hogy további áldozatokat nem tudnak szedni.
2020. júl. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!