Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan keressek pénzt?

Hogyan keressek pénzt?

Figyelt kérdés

Szégyellem ,hogy az osztálytársaim dolgoznak és abból keresnek pénzt én nekem még csak úgy van pénzem ha a szülinapra,névnapra stb. kapok pénzt. Én mennék dolgozni de a szüleim nem engednek sehová pedig nekem úgy kellene pénz ha meg is dolgozok érte.

16/F


2020. júl. 10. 20:59
 1/5 anonim válasza:
100%

Nyugodtan állj oda a szüleid elé, hogy szeretnél elmenni dolgozni, örülnél, ha támogatnának ebben, mert megszeretnéd tudni, milyen is az, amikor a munkádért cserébe, pénzt/fizetést kapsz.

Aztán irány a diákszövetkezet, és ha szerencséd van, akkor tudnak ajánlani valamit.

Én árut pakoltam diákként.

Hajrá, ne add fel.

2020. júl. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mi az oka, hogy nem engednek...?

Ha betöltötted a 16 évet, egyébként akkor már nem kell szülői beleegyezés.

2020. júl. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
16 évesen tanulj inkább. Van még 40+ éved amit végigmelózhatsz.. és ha most nem tanulsz, akkor azt a 40 évet nem fogod szeretni. Sőt, gyűlölni fogod.
2020. júl. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Menj dolgozni, vannak diakszovetsegek amik azzal foglalkoznak h munkat keressenek pont az olyanoknak mint te. Anyukaek mar nem kell megmondjak mit csinalj, ha igen mond nekik hogy meg szeretned tapaaztalni milyen a munka. Mond el nekik hogy rosszul erzed magad mert meg soha se dolgoztal es mindenkepp ki szeretned probalni. Kb ezt amit ide leirtal ha megmutatod nekik az is jo kiindulasnak.
2020. júl. 11. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
dolgozz
2020. júl. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!