Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire lehetsége...

Szerintetek mennyire lehetséges hogy a világon 1 millió ember fejenként utaljon nekem fél dollárt?

Figyelt kérdés
:D
2020. júl. 11. 21:19
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Semennyire.
2020. júl. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
semennyire, ugyanis téged nem ismer 1 millió ember.. illetve nincs okuk utalni neked pénzt.
2020. júl. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nem én leszek az új Kylie Jenner úgy tűnik :D
2020. júl. 11. 22:53
 4/9 anonim ***** válasza:
54%
Redditen lattam hasonlot, make someone millionare vagy valami ilyensmi volt, 1 dollar minden embertol a cel es havonta van
2020. júl. 12. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
60%
Simán megteszik, sok a hülye
2020. júl. 12. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
62%
Az ötöslottó esélyesebb.
2020. júl. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
68%

az esélyekkel semmi gond nincs, simán lehetséges...a baj ott kezdődik, hogy hogyan éred el azokat az embereket.


5-ös, sajnos pont azért nem fogják megtenni, mert sok a hülye.


ez tapasztalat, már én is rápróbáltam, 42ezer Ft-ot kalapoztam össze 1 hónap alatt...

amik igazán tetszettek az elutasításokban, hogy voltak többen, akik azt mondták, hogy hát ők ugyan pénzt nem adnának, de tudnak egy nagyon fasza ajánlatot, amivel többet is megkereshetnék...gondolom ismerős a szituáció.


a sok idióta hamarabb beleugrik valami nagyon megbízható, gyors és könnyű meggazdagodást ígérő mlm cégbe 100 eurók befizetésével, mint hogy valakinek 1-et adna csak úgy jófejségből...sőt, még le is hülyéz, hogy ez nem így működik.


az embereket könnyebb lehúzni valami ilyen sztorival, mintha őszintén és egyenesen bevallod neki, hogy te koldulsz...:D


aztán persze ha bedől a nagyon megbízható cég és elúszott a családi megtakarítás, akkor meg szidják a világot, hogy miért vannak ilyen gonosz emberek...kereslet-kínálat ugye...


szóval én azt javaslom, hogyha tényleg pénzt akarsz keresni, akkor csinálj te is egy profi tippmix tippeket adó tanácsadó céget, ami bár egyből az elején kihúzza magát, hogy felelősséget nem vállal a tippekért, az ügyfél csak a tanácsadói szolgáltatásért fizetett, nem holmi tuti nyerő tippekért...nagyon jó biznisz, a sok idióta havonta fizeti a 10-15ezreket...aztán ha csak 1 hónapot is kifizetnek, majd azt a következtetést vonják le, hogy tovább nem éri meg, akkor is jól jártál...és merjen reklamálni, amikor te a szolgáltatásodat teljesítetted...:D ez a magyar valóság.


vagy persze próbálkozol nemzetközi szinten a kuncsorgással, ott nagyobb az esélyed, csak mérlegelj, hogy hogyan jutsz el többmillió emberhez ahhoz, hogy legalább 1 millióan adjanak neked...jópár évbe bele fog telni.

2020. júl. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
50%
És miért kéne bárkinek is ajándékot adnia neked?
2020. júl. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
75%
nulla
2020. júl. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!