Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék Forever termékek...

Hogyan tudnék Forever termékeket árulni? Milyen haszonnal?

Figyelt kérdés
Mik a feltételek? Részt kell venni oktatáson..?

2020. júl. 28. 17:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%
Értelmes, gondolkodó ember nem vesz ilyen túlárazott terméket.
2020. júl. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%
Ha van kritikai gondolkodásod és használod a fejed, akkor nem árulsz ilyen lehúzós terméket.
2020. júl. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem ebből szeretnék megélni, csak ezzel szeretném bővíteni az árukínálatom.
2020. júl. 28. 17:15
 4/15 A kérdező kommentje:
Pl. Az aloe first-öt nagyon sűrűn keresik, ezért gondoltam rá, hogy kellene tartani.
2020. júl. 28. 17:17
 5/15 anonim ***** válasza:
89%

Úgy hogy belépsz az MLM-be, de biztos megtalált már legalább egy privátban. Fix árak vannak, a biznisz nem az eladásban, hanem a hálózatépítésben van. Vannak mindenféle anyagaink, meg sikernap meg tök tudja mi, hogy sikeres légy, de ez nagyon keveseknek jön be. Kell hozzá egy nyomulós jellem, ha pedig nem jön össze és fel akarod adni, akkor meg azzal jönnek hogy nem akartad eléggé vagy nem fektették bele elég munkát. Nekem legalább 10 ismerősöm kezdte el, kb 1 ha bennemaradt, pedig nyomták a tanult dolgokat orrba-szájba, de mikor már a termékeikkel volt tele a facebookon, meg hogy milyen sikeres az üzlet (hahaha), akkor szépen eltüntettem őket a hírfolyamomból, mert idegesítő volt. Aki privátban nyomult annak is mondtam, ismerem a termékeket, némelyiket használom is, de évi max 1x vásárolok, azt is mindig attól akinek van készleten.

De ugyanígy vagyok a Farmasi, Avon... Stb termékekkel, ha kell valami, akkor úgyis találok olyat aki árul.

Ha csak eladni akarsz, sok sikert, de a feletted lévő úgyis cseszegetni fog, hogy szervezz magad alá valakit.

2020. júl. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Meglepődnék, ha engednék továbbforgalmazni, ez eléggé szembemenne az MLM-es üzletpolitikával. Ezeknek a cégeknek pont a szektaszerű működés az alapja, az "életérzés", hogy nem kaphatja meg akárki ezeket a termékeket. Azért kérdezz rá, de komoly tétekben mernék fogadni area, hogy sajnos igazam lesz.
2020. júl. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
59%
Az első két válaszolónál a pont! 😁
2020. júl. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Tán szerződésben ki is kötik, hogy kereskedelmi forgalomba nem hozhatóak a termékek.
2020. júl. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Hát ez elég rosszul hangzik, köszi:D gondoltam veszek belőlük egy szekrényni terméket és ki rakom az üzletbe.. ezek szerint akkor ezt felejtsem el :D
2020. júl. 28. 17:27
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Maximum magánúton tudod értékesíteni, de az ő áraikon. Max kitehetsz egy valamit, hogy foglalkozol Forever termékekkel, de azt mint magánszemély.
2020. júl. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!