Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Melyik szórakozóhelyekre és...

Melyik szórakozóhelyekre és éttermekbe járnak a gazdag és jómódú emberek?

Figyelt kérdés

Ha lehet név szerint nevezzétek meg légyszi. Úgyis anonim ez a fórum.


Köszi.



2020. júl. 31. 23:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%
Provocateur Night Club
2020. aug. 1. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszi. Gondolom Dubaiban minden szórakozóhely luxus és elit amúgy. Mindegy, megy a zöld. Magyart is tudsz? :) (amúgy magyar és külföldi is jöhet ) :)
2020. aug. 1. 00:57
 3/15 anonim ***** válasza:
75%
Budapesten az éttermek közül ami szóba jön ilyesmire azok nagyjából a Costes, Costes Downtown, Borkonyha, Textúra, Onyx, Salt, Olimpia, satöbbi fine dining helyek, a budai felső-közép jellemző párzóhelye meg a Déryné. Szórakozóhelyből húdeelit nem sok van, Budapest nem az a klubközpont.
2020. aug. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Megnézem a google képekben, aztán egyszer lehet elmegyek, de csak egyszeri alkalom lesz, még nem tart az életem ott. Én ilyen puncs bulit láttam még (igen, az az oldal szervezi) de hát... nem tudom, hogy lenne-e hozzá gusztusom. Mindenkit felpontozok, aki ír még éttermet, szórakozóhelyet :)
2020. aug. 1. 13:38
 5/15 anonim ***** válasza:
82%

Abszolút elit szórakohelynek én az Angel's (NEM az Angel Gentlemen a Váci utcában), illetve a Her Majesty the Rabbit helyeket mondanám.


A Her Majesty the Rabbit-be egy-két nyitott tagfelvételi estén kívül nehéz bejutni, az Angel's-nek pedig konkrétan honlapja sincs, mert aki internet nélkül nem tud infókhoz jutni, az nem való oda.


Valamint meg lehetne említeni még egy -bár nem kifejezetten gazdag/elit, de azért-, nívós szórakohelyet. Ez pedig a Club Heaven.

2020. aug. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Ezekhez a clubokhoz mi kell? Kiöltözni, elit autóval megjelenni és busás jegyárat fizetni? Ez már elméleti kérdés, mert egy nívósabb szórakozóhelyre és finediningra szeretnék elmenni, hogy kipipálhassam a bakancslistámban. :) De ennyire elit helyre nem hiszem, hogy beengednének. Gondolom kapcsolatrendszer kell hozzá még.
2020. aug. 1. 14:46
 7/15 A kérdező kommentje:

Ezek a helyek hogy néznek ki amúgy és milyen zene szól? A heavent megnéztem, tényleg nagyon szép.



De a nagyon elit emberek a DJ-ket popzenét gondolom lenézik. Milyen zene szól ott akkor? Szeretem a jazz-t, de szórakozni, táncolni nem tudom, hogy tudnék-e rá. :D



A nagyon elit helyekre gondolom politikusok gyerekei járnak amúgy.


Kitalálom: Budán vannak ezek az elit körök, ugye? :D

2020. aug. 1. 16:34
 8/15 anonim ***** válasza:
75%
Kerdezo, neked amugy ez miert ennyire fontos ? :) Ha nem tul tolakodo kerdes..
2020. aug. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Átlagember avgyok és rajta van a bakancslistámon 1-2 ilyen helyre elmenni életemben. :D tudom, hülyeség, de az életemből 1-2 órát megtapasztalni milyen elitnek lenni... erre mindig is kíváncsi voltam. Többre úgysem lenne pénzem. :)
2020. aug. 2. 23:11
 10/15 anonim ***** válasza:
55%
Hidd el, semmi extra (bar egy kituno etterem tenyleg nagy elmeny lehet, viszont a helyedben a Heaven club felekbe nem fektetnem a penzem.:))
2020. aug. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!