Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Melyik szórakozóhelyekre és...

Melyik szórakozóhelyekre és éttermekbe járnak a gazdag és jómódú emberek?

Figyelt kérdés

Ha lehet név szerint nevezzétek meg légyszi. Úgyis anonim ez a fórum.


Köszi.



2020. júl. 31. 23:04
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Csak egy élettapasztalat lenne. Gondolom úgyis kinéznének, szóval egynél többször valószínűleg én se mennék. Meg abból a pénzből ajándékot is vehetek. :D


De amúgy milyen? Mik a tapasztalataid? :)

2020. aug. 3. 00:30
 12/15 anonim ***** válasza:
61%

Ugyan mar. :) Ha normalisan, kulturaltan beulsz valahova par barattal, egyik politikusgyerkoc sem fog a semmibol sikongatni, hogy uristen, dobjak ki ezt az embert innen.

Meg amugy sem. El sem hinned, hogy a mai “new money” reteg mennyire alpari.

2020. aug. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Hát az instán láttam már őket, gondolom, hogy alpáriak. Zenészekből is vannak ilyenek, mint Horváth T. és a Gucci mániája. Számomra vicces. :D Annyit tudok, hogy szeretik a státuszszimbólumokat és nagyon materialisták. Sok okos gazdag inkább magába fektet, tanfolyamok, könyvek ilyesmi. Persze 1-2 luxusautó ott is megvillan. :)



Kíváncsi vagyok, hogy én milyen lennék gazdagként amúgy.

2020. aug. 3. 15:26
 14/15 anonim ***** válasza:

Horvath T meg a gazdagsag...:D

Olyan lennel, mint most. Szep napot!

2020. aug. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Hát ha nem gazdag, akkor honnan van a designer cucc? :D


Hát..nem vagyok benne biztos, de remélem. Neked is szép napot :)

2020. aug. 3. 16:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!