Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit tegyek?Szisztok, nem...

Mit tegyek?Szisztok, nem tudom milyen kategóriába kéne ezt tennem. Előre leszögezném, hogy amit írok az nem kamu, nem troll kérdés. Kicsit hosszú lesz.

Figyelt kérdés

Szisztok, nem tudom milyen kategóriába kéne ezt tennem.

Előre leszögezném, hogy amit írok az nem kamu, nem troll kérdés.

Kicsit hosszú lesz.

Szóval az a helyzet hogy 23 éves vagyok, egyetemre mennék, többen azt mondják, hogy nem jó az az egyetem ahova felvettek, könnyen elvégezhető, nem törődnek a diákokkal stb.. (RRK MK Kaposvár). Úgy érzem, jobb lenne, ha kihagynék egy évet, elmennék dolgozni és jövőre felvételiznék máshova.

A gond az, hogy ez nem ilyen könnyű, apámmal nem jó a kapcsolatom és sajnos vele élek, egész nap piszkál a hülyeségeivel és amikor tud, gúnyt űz belőlem, félek, hogy ha otthon maradok sem nem lesz munkám, nehéz el indulni, mert pár ezer forint megtakarításom van. Faluban lakom, ha el akarok menni, dolgozni akkor otthonról is el kell mennem de, nincs pénze albérletre.

Anyukám meghalt, nincs aki tudna támogatni.

Biztosan kérdezni fogjátok miért nem mentem dolgozni előbb, hát azért mert a mamám nem tud járni és én ápolom, már több mint 2 éve.

Van olyan hogy ápolási díj, de amikor említettem a háziorvosnak azt mondta, hogy én ehez még gyerek vagyok.


2020. aug. 9. 16:42
 1/7 anonim ***** válasza:
És mi most mit csináljunk veled?
2020. aug. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Semmi!

gondoltam hogy ilyen választ kapok...

2020. aug. 9. 17:52
 3/7 anonim ***** válasza:
Azért a kérdést kiírtad.
2020. aug. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"többen azt mondják, hogy nem jó az az egyetem ahova felvettek"


Diploma akkor is diploma, sok álláshoz belépőszint ha van 1 diplomád, kb mindegy, hogy milyen. Ha amúgy el tudnád végezni az iskolát a következő években, akkor feltétlen tedd le.

Mindegy, hogy mit mondanak mások.. diplomával *valamilyen* állásod biztos, hogy lesz, abból meg már talán futja egy albérletre.

2020. aug. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha nappali tagozatra vettek fel es azt hiszem allamin is vagy akkor 25 eves korodig kaphatsz felarva kent arvaellatasi dijat. Amikor betoltod a 25-t akkor kaphatsz meg 27 eves korodig de csak akkor ha mesterkepzesre mesz tovabb.
2020. aug. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én a rövidítésből nem tudom... milyen szakra mész pontosan?

A válaszom azért függne ettől. :)

2020. aug. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
grafika és festőszak
2020. aug. 10. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!