Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 30 évesen, üres önéletrajzzal,...

30 évesen, üres önéletrajzzal, szakma nélkül mihez lehet kezdeni?

Figyelt kérdés
A háttérbe nem mennék bele, rengeteg családi gond volt és én is elkallódtam, viszont most szeretnék talpra állni. Milyen szakmát érdemes kitanulni amivel vidéki kisvárosban is el tudok helyezkedni? Igaz hogy ezek a 10-15 hónapos képzések semmit nem érnek? Szerszámokhoz, lakatos munkákhoz valamennyire értek mert egy barátom karosszéria műhelyében csináltam ezt azt, szeretek is fémmel dolgozni. Van esélyem a munkaerő piacon ekkora űrrel a múltamban, vagy teljesen reménytelen?

2020. aug. 10. 22:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem, a 10-15 hónapos képzések már jónak számítanak a szakmai világban. Az 1-3 hónapos képzések azok, amelyek közel piacképtelenek.


Próbálj meg olyan szakmát tanulni, amely jól áll a kezedhez és boldogan el leszel vele életed végéig, önéletrajzi űr ide vagy oda.

2020. aug. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát pont nem lehet munkához jutni a vírus miatt, szóval most nemigen esélyes. Egyébként szerintem lehetnél takarítócégnél ablaktisztító, de most arra is túl sok a jelentkező a munkanélküliség miatt. Valami segédmunka, ahol nem kérnek önéletrajzot. Valószínűleg feketén. Nem keltesz dolgozni szerető benyomást az eddigiek alapján, sajnos.
2020. aug. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
#2 most írta, hogy tanulni szeretne...
2020. aug. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi vett rá arra hogy most ezen gondolkozz?
2020. aug. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Vasas szakmák jók. Általában lakatost, hegesztőt, csőszerelőt szoktak keresni, érdemes ilyen szakmát kitanulni.
2020. aug. 11. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#4 egyszerűen ráébredtem hogy szánalmas és férfiatlan az életmód amit eddig műveltem
2020. aug. 11. 07:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!