Mi lenne a megoldás?

Figyelt kérdés
Van egy ingatlan amit nagyamám után örököltem és 2018 ban lett átíratva a nevemre a közüzemi számlák közül csak a vízórát nem sikerül átíratni a nevemre mert 2020 tudtam csak vele foglalkozni azóta a nagymamám nevén lett fizetve!Kb 2 hónapja kínlódok hogy írják át de mindig küldik vissza a levelet hogy ez hiányos meg az meg 30 napnál régebbi adásvételt küldjek vissza de akkor írassam át megint az ingatlant?
2020. aug. 19. 12:41
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem írasd át az ingatlant, mert további esetleges szívatást is kiküszöbölhetővé válik úgy. És különben is: miért ne íratnád át mielőbb? Nem ezt indokolja a józan ész is?


A visszaküldött papíron milyen adat a "hiányosság"? nem tudod pótolni?

Az lenne az első dolog, hogy a számlák a te neveden fussanak, nehogy vmi jogi hókusz-pókusz után hátralékos legyél.

[link] <<< nem tudom, ez érvényes dolog-e még, de talán körvonalazható, hányadán vagy. Közjegyző, vagy vmi jogi tanácsadó segítségét biztosan kérheted.

2021. jan. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!