Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért lopja a pénzt a betfair?

Miért lopja a pénzt a betfair?

Figyelt kérdés
Miért lehet átutalni nekik pénzt ha utána nem lehet kivenni tőlük a pénzt?

2020. aug. 20. 16:24
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:

9.

-igen

-neteller vagy skrill de az mastercarddal nem működik úgy hogy erre azt mondták szerezek új kártyát. (neteller és skrill müködik mastercarddal de ha azzal használom akkor nem használhatom online fogadásra és ha nem tudok pénzt betenni akkor kivenni se a csodás szabályok miatt)

-szerintem az összes létező azonosításon túl vagyunk már

-meg próbálok megint beszélni velük hátha jutunk valamire ha nem akkor írok oda is

2020. aug. 24. 21:22
 12/33 anonim ***** válasza:
Csinalj skrillt vagynetellert. Fizess be netellerre paysafecarddal 5000t, vagy rapid transferrel, vagy esetleg banki atutalassal. Ezt fizesd be a betfairre es igy kerd ki oda a penzed.
2020. aug. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:

9.

Írnék de nem igazolnak vissza. Küldtek egy emailt hogy majd kapok emailt amikor vissza igazoltak de nem kaptam azóta se.

10.

Én is gondoltam a rossz számla számra de le ellenőriztem mindent. Újra generáltam az IBAN számot is és minden egyéb adatott is meg néztem legalább 2x hogy jól adtam-e meg és minden stimmelt.


Sima bankkártya, neteller és skrill nem működik mert mastercardom van. Az IBAN számos módszernél pedig legutóbb arra hivatkoztak hogy azért nem működik mert Forintba kellene át utalniuk a pénzt azonban beszéltem a bankkal és ők azt mondták hogy ilyen probléma nem fordulhat elő.

(erre azonban már a betfairesek nem reagáltak semmit)

2020. aug. 31. 10:52
 14/33 anonim ***** válasza:

"Csak úgy viszik a pénzt a kartyarol"

Mert az csak úgy megy :D

2020. aug. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:

Mit nem ertesz azon hogy csibalj skrillt es fizess be ra mas modon, ne a mastercardos bankkartyaddal.


Hanem pl paysafecarddal, autan azt fizesd be a betfairre, majd kerd ki skrillre a pénzt skrillrol meg a bankszamladra.



Egyebkent van live chat betfairen, oda is fel lehet tolteni a dokumantumokat vagy van az oldalon kulon feltolto resz a verifikaciohoz. Nem kell semmilyen emailt kuldeni..

2020. aug. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:

Nem betfair nem ír vissza.

"Egyebkent irj a sportfogadas.org forumaba,.."

2020. aug. 31. 13:15
 17/33 A kérdező kommentje:

A betfaires live chat az müködik.

Leszámítva hogy sokszor amikor kérdezek valamit tőlük totál másra válaszolnak meg van hogy el kell ismételgetnem nekik amit már előzőleg elmondtam mintha egyáltalán nem is olvasnák sokszor hogy mit írok.


A kedvencem az a hazudozásuk. Mikor kérdezek tőlük valamit hogy miért nem sikerült az IBAN-os kifizetés pl.

Leírnak egy választ majd mikor meg kérdem hogy az miért van akkor arra nem tudnak válaszolni vagy csak hirtelen varázsütésre meg változik a válasz.

Ha kicsit később új beszélgetésnél másik embertől újra meg kérdezem hogy mi volt a baj akkor újra kapok egy másik indokot amit szintén nem tudnak meg magyarázni hogy miért volt és így tovább halottam már jó pár variációt arra miért nem tudják úgy vissza fizetni.

2020. aug. 31. 15:39
 18/33 anonim ***** válasza:

Hasznalj normális emailt a reghez, ilyen freemailes cizromailes szolgáltatokhoz sokszor nem megy ki a visszaigazolo.



Egyebkent mar kétszer leirtam mit csinalj. Akkor harmadszor.



Csinalj egy skrillt. Csinald meg a verifikaciot. Majd toltsd fel a skrilled annyival hogy be tudj fizetni a betfairre. A feltoktest csinald paysafecarddal, banki atutalassal vagy rapid transferrel(netbank kell hozza). Fizesd be a penzt majd kerd ki skrillre. Majd skrillrol a bankszamladra.

2020. szept. 1. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:

Gmaillel csinálom és így se igazolnak vissza.


Azt csinálom csak előtte rá kérdeztem pár dologra a paysafecardnál és a legutóbbi kérdésre várom a választ.

2020. szept. 1. 09:22
 20/33 anonim ***** válasza:
Paysafecardnal mit kell kerdezoskodni? Fogod magad, elmesz egy omw kutra, kersz 5000ert egyet, kapsz egy blokkot rajta egy 4x4 jegyu koddal es ezt beirod a befizetesnel. Ennyi.
2020. szept. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!