Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért lopja a pénzt a betfair?

Miért lopja a pénzt a betfair?

Figyelt kérdés
Miért lehet átutalni nekik pénzt ha utána nem lehet kivenni tőlük a pénzt?

2020. aug. 20. 16:24
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
Jartam mar en is igy unibeten, ezert gondolom hogy hamar zartad be. Termeszetesen meg tudjak oldani, nekem nehany ora volt, mondjuk kertek tranzakcios idt. Ezt manualisan kell, utananezni jovairni stb.
2022. dec. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim válasza:
Na másnap megpróbáltam pc-n is beutalni egy kis pénzt Netellerrel de úgyanúgy nem érkezett meg a betfair számlámra, persze a Netellerről ez is levonásra került és azt írják, hogy ők teljesítették a tranzakciót szóval a betfairnél van a gebasz. Így 5 nap elteltével írtam megint a betfair ügyfélszolgálatnak de még mindig nemtudják mi történt és a pénzem sehol. :D
2022. dec. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Szepen irsz nekik egy szajbavert emailt, ahol lescreeneled a netelleres tranzakciot idvel mindennel es hogy nem irtak jova a betfair szamladon. Kesz. Ennyi.
2022. dec. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!