Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért lopja a pénzt a betfair?

Miért lopja a pénzt a betfair?

Figyelt kérdés
Miért lehet átutalni nekik pénzt ha utána nem lehet kivenni tőlük a pénzt?

2020. aug. 20. 16:24
1 2 3 4
 21/33 anonim válasza:
Egy rohadék társaság. 203.000 forintot csesznek kifizetni. minden adatot megkaptak és visszajeleztek ,hogy minden rendben. hetek óta nem engedi egyáltalán a kifizetésemet.
2022. aug. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim válasza:
Érdekelne, hogy sikerült-e megoldani a problémát mert pár napja én is ezzel küzdök. Van esély hogy hozzájutok a pénzemhez vagy ihatok rá hideg vizet ? :)
2022. dec. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
Masikon valaszoltam. A penzed nem veszik el. Bar konkretumot nem irtal. Hol akadtal el? Kyc megvan? Mivel fizettel be, mivel akarsz kifizetni?
2022. dec. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim válasza:

22. vagyok


Sikeresen hitelesítettem a fiókomat zöld pipa minden, MC-vel fizettem be de kifizetni nem engedett a kártyára azt írta hogy "Letiltva" (erre a kartyara nem lehet kifizetést kérni vegyem fel a bankkal a kapcsolatot). Beszéltem a supporttal mondta hogy valóban nem lehet a kártyára kifizetést kérni adjak meg más fizetés módot. Mondtam hogy nemtudok megadni másikat így végül abban maradtunk manuálisan kiutalják a bankszámlámra, elküldtem az adatokat rendben volt minden továbbította az ügyintéző a kérésemet a pénzügyi csapatuknak. Ez tegnap este 8 órakkor történt, de a betfaires egyenlegemből még most sem került levonásra a kívánt kiutalni való összeg.

Létezik hogy ilyen lassú lenne a feldolgozás vagy az ügyintéző nem is továbbított semmit? Illetve több helyen olvastam hogy így próbált valaki kifizetést kérni lekerült az egyenlegből az összeg majd pár nap múlva vissza került mert nemtudták végrehajtani a tranzakciót.

2022. dec. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:

Igen, lassu a feldolgozas. De csak 12 ora telt, nem tudom mit izgulsz. Majd ha 2hetig nem valaszolnak akkor elkezdheted az aggodast.

De miert nem tudod te manualisan megadni a kifizetesnel a bank transferre nyomva a bankszamla adataid?

2022. dec. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim válasza:
Azért mert az egyéb fizetési módnál azt írja nincs elérhető fizetési opció.
2022. dec. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
Akkor majd manualisan megoldjak.
2022. dec. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim válasza:
Csúcs ez a betfair. Azóta is utalják a pénzt. Ma utaltam be Netellerrel, hogy majd ide hátha kitudom utalni magamnak a pénzt. Netelleren sikeresen végrehajtottam a tranzakciót de érdekes módon a betfaires egyenlegem nem változott :D Írtam a betfair supportnak aztírták majd emailben tájékoztatnak hogy mi történt. Aha 🤣🤣🤣
2022. dec. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

Marmint ugy érted hogy a neteller levonta a penzt de a betfairen nem kerult jovairasra. Mert a betfairen kell befizetni de te azt irod felrevezetoen hogy a netelleren hajtottad végre.


Szerintem tul hamar zartad be az ablakot. Akkor szokott ilyet csinalni. A rendszer automatikus. Ha nem lepsz ki hamar olyan nincs hogy a rendszer ne irja jova a befizetest.

2022. dec. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim válasza:

A betfairen fizettem be és átdobott a netellerre hogy hagyjam jóvá a tranzakciót, jóváhagytam majd írta hogy sikeresen megtörtént a tranzakció aztán bezártam az oldalt. Netelleren levonta a pénzt de betfairen nem adta hozzá.


Lehet hamar zártam be nem gondoltam hogy baj lesz belőle. Remélem azért ezt megtudják oldani és nem nyelte el a feketelyuk a pénzem 😀

2022. dec. 23. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!