Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Postás nem adott kézbesítőt?

Postás nem adott kézbesítőt?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Mit tudnék tenni ha sikertelen postai kézbesítésnél a postás nem adott kézbesítőt?

Anélkül a postán nem adják át a csomagom hiába mutatom fel a személyim és a küldemény azonosítót



2020. aug. 27. 16:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Értesítőt nem hagyott, a kézbesítő maga a postás.

Át kell adniuk, ha csak nem saját kézbe szól a küldemény vagy meghatalmazást igényel.

2020. aug. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Úgy értem hogy értesítőtt nem hagyott, ezt elírtam.

Eddig sosem csengetett fel a postás ha küldeményem jön, mindig értesítőt dobott a postaládába. De legutóbb még azt sem kaptam és a csomag nyomkövetőn azt írja hogy: “ Sikertelen kézbesítés (értesítő bedobva)”

2020. aug. 27. 17:45
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ki kell adniuk, csak nem akarnak vele foglalkozni. Tegyél panaszt írásban. Hidd el, a felvetésre is meggondolják magukat.

Nekem is ilyen postásom volt régen. Egyszer felhúztam magam, mert direkt otthon voltam, fontos lett volna. Felnyomtam a srácot, írásban elnézést kértek és onnantól felhozott szépen mindent.

2020. aug. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha csomagról van szó, azt hivatalosan 2x kell vinni, ha az első után nem beszélt a címzettel a kézbesítő. Sokszor ebből is probléma szokott lenni, h elsumákolja, 1x viszi és egyből letétbe helyezi megbeszélés nélkül.


Másrészt általában én otthon hagyom az értesítőt, mert munkából megyek postára stb. Elmondom mi a nevem, miről szólt és hozzák is. Sok esetben segítség a postai alkalmazottaknak, könnyebben keresnek, ezért jó ha viszik az ügyfelek. De azért mert nem viszed, nem indok, hogy nem adhatják oda a küldeményt.

2020. aug. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
telefonálj be a postára. Ők elintézik. Beszélnek a postással hogy legközelebb ne csináljon ilyet, ami fontos mert nem akarsz így járni
2020. aug. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!