Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Megérné Amazon.com-ról Macbook...

Megérné Amazon.com-ról Macbookot rendelni?

Figyelt kérdés
366 ezer forintba átszámolva az oldalon a Macbook,itthon az Apple oldalán 530 ezer. Mennyi lenne vámmal együtt? Vámmal is olcsóbb lenne onnét rendelni, vagy ugyan ott lennék, mintha itthon venném?
2020. szept. 14. 13:50
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Jha, meg csapd még hozzá az áfát is, mert azt is ki kell fizetned. Plusz a vám ugye, szállítási költséggel együtt. Ráadásul nem lesz magyar garanciád, stb. Én biztosan nem vennék így.
2020. szept. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ne vedd meg, ha jól tudom külföldi rendelés ha ilyen sok pénzbe kerül akkor nagyon sokat kell plusszna fizetni. Pl ha 366 ezer akkor sztm egy olyan +150 000ret kene fizetned de lehet többet is. És azzal is számolj hogy valszeg a macbook amit onnan rendelsz az nem eredeti (bár lehet hogy pont egy eredetit kapsz, de nem éri megkockáztatni) szerintem inkább vegyél media marktba vagy za apple storeba, de amazonrol ne.
2020. szept. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!