Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ezt miért csinálták alliexpres...

Ezt miért csinálták alliexpressen?

Figyelt kérdés

Rendeltem alliexpresről. Hogy hamarabb megjöjjön így többet fizettem érte valamivel, olyan lehetőséget nemláttam megrendelésnél, hogy ki kell választani hova szállítják.


A fiokomban még nem mutatja a kézbesítést, de Szeptember 14-19 között kell megjönnie, szóval azzal baj nincsen, ami inkább gond, hogy a legközebbi pick-pack pontra ment ami egy autópálya mellett van, és oda valo lejutás után, nagyobb kerülő visszajönni.


Nekem megkell valakit kérnem hogy hozza el, mert kocsival nem rendelkezem és gyalog nemlehet oda eljutni.


Ha nem figyeltem és ilyen helyre ment, nem az lett volna a normálisabb, hogy kicsit távolabb, de elérhetőbb helyre küldik? Nemis választhattam.



2020. szept. 16. 09:16
 1/1 A kérdező kommentje:
Arról nemis beszélve, hogy az autópálya fizetős ugye...
2020. szept. 16. 09:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!