Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » El szeretném adni a hasznlt...

El szeretném adni a hasznlt cuccaimat,ez tudnám megvalósitani?

Figyelt kérdés

Van pár cuccom ami nem kell már,és nem kell már.

Tudom vatera meg jófogás stb stb,de ottan hiába rakom fel úgy se veszik meg.

És ilyen felvásárló üzletekre gondoltam,és az ilyet hol találom meg?



#Bolt,eladás,használt dolgok,használt cucc #eladó,pénz,money,nem kellő
2020. szept. 23. 09:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem veszi senki, akkor felvásárlók se fogják vinni, mert azok haszonnal eladják. Ha nem tudják eladni, meg se veszik. Amúgy próbáltad már vaterán, jófogáson? Tedd fel, aztán ha nem veszik meg mire lejár a hirdetés, dobd ki. Ha pár dolgot megvesznek jól jártál.
2020. szept. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csinálj garázs vásárt.
2020. szept. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Szia #1!20

Jó állapotban van mind,és engem nem érdekel most hogy 2000 ezer forintért eladják és 5000 forintért megvesszik.

Igen,és pont hogy tegnap töröltem a hirdetést,mert pont hogy a halált se érdekel.

2020. szept. 23. 10:03
 4/5 A kérdező kommentje:

Szia #2!

Ha jól tudom ahhoz engedély kell,de javíts ha rosszul tudom.

2020. szept. 23. 10:04
 5/5 anonim ***** válasza:

Saját udvarban/garázsban nem.

Ha az utcára akarsz ki pakolni, akkor már igen.

Évi 600ezerig adómentes, bármit ki rakhatsz (ruházat, bútor, elektromos berendezések, szerszámok...), csak saját készítésű dolgokat nem, mert az már a kézműves kategóriába tartozik.

2020. szept. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!