Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Azért kérnek önéletrajzba...

Azért kérnek önéletrajzba fényképet, hogy diszkriminálhassanak, ha cigány vagyok?

Figyelt kérdés
2020. szept. 30. 18:08
 51/93 anonim ***** válasza:
nem egyértelmű, simán lehet hogy a roma levelében amiben elküldi az önéletrajzot kevésbé szimpatikus. AZ is lehet hogy a magyar önéletrajza előbb jött be ezért azt feltételezik, hogy a roma másolta, hiszen full ugyanaz a két önéletrajz amire kicsi az esély... valljuk be...
2020. okt. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/93 A kérdező kommentje:
Jó, szóval beismered, hogy diszkrimináció, ha pontosan ugyanolyan emailben küldik, és a roma küldi hamarabb.
2020. okt. 1. 12:29
 53/93 anonim ***** válasza:
MElyik cégnél volt ez?
2020. okt. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/93 anonim ***** válasza:
Hogy két ugyanabban az évben született ember, mind full ugyanazt vlgezte el, pontosan ugyanolyan tapasztalata van és egyszerre küldött emailt egy állásra, mikor volt ez?
2020. okt. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/93 anonim ***** válasza:
100%

Miert lovagolsz meg ezen mindig. Igen diszkrimimacio a peldad szerint. Most boldog vagy?



Nem tudod bizonyitani hogy az volt, a hres kitalal valami mas indokot miert nem hivtak be a ciganyt es kesz. Nincs ügy. Semmit sem tudsz tenni.

2020. okt. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/93 A kérdező kommentje:

Semelyiknél, ez egy fikció, de az Egyenlő Bánásmód Hatóság évente több tíz ügyben marasztal el cégeket, a [link] oldalon keresgélhetsz ezek közt.


Gondolom ha rajtatok múlt volna ezekben az ügyekben se született volna elmarasztalás. Nem is értem miért akarjátok a létező rasszizmust eltussolni. (Ja, de értem.)

2020. okt. 1. 12:35
 57/93 A kérdező kommentje:

#55

Boldog lennék, ha az 54-es válaszoló is értené miről van szó.

2020. okt. 1. 12:36
 58/93 anonim ***** válasza:
100%
Ki akarja eltusolni?:D AMúgy tegnap beszólt nekem egy cigány, hogy mi van paraszt. Segítesz feljeleneteni? (én amúgy nem magyar vagyok, hanem zsidó) EZ ugyanis szörnyű antiszemitizmus volt.
2020. okt. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/93 A kérdező kommentje:

"Nem tudod bizonyitani hogy az volt, a hres kitalal valami mas indokot miert nem hivtak be a ciganyt es kesz. Nincs ügy. Semmit sem tudsz tenni."


De, tudom bizonyítani. Ha csak a kép különbözik a két jelentkezésben, akkor be van bizonyítva, hogy a kép alapján történt a diszkrimináció

2020. okt. 1. 12:39
 60/93 anonim ***** válasza:
akkor diszkrimánció ha ugyanabban a percben, tényleg másodpercre pontosan tényleg beesik két teljesen egyforma önéletrajz és a romát nem hívják be akkor tényleg csak ebben az esetben ez diszkrimináció, természetesen ha a két email is teljesen ugyanaz. Biztos rengeteg ilyen eset lesz. Jó maszturbálást!
2020. okt. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!