Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi történik ha wishen megjött...

Mi történik ha wishen megjött egy termék de benyomom, hogy nem jött meg?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiságból, nincs szükségem 300Ftra, de egyszer nem jött meg időben egy termék, akkor egyből visszakaptam a pénzt. Ilyenkor utána néznek, vagy csak vissza utálják a pénzt?

2020. okt. 4. 23:17
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha van nyomkövetéshez száma, akkor tudják, hogy megkaptad és letiltanak, többet nem fogsz vásárolni.
2020. okt. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
74%
Így van, de kis értéknél nincs nyomkövetési szám, így ott nem tudják mi a helyzet. Igaz nem Wish hanem Aliexpress, de ott volt hogy 3 hónap után jött meg egy csomag, én meg 2 hónap múlva kértem vissza a pénzem. Nyonkövetés volt rajta, értéke 8000Ft körül volt, nem is zugboltból vettem hanem a gyártó hivatalos store-jából. Mivel sokat rendelek, nem kötöttem össze fejben hogy hoppá, ezt már visszafizették. Fél év múlva vettem észre mikor végigmentem a rendeléseken, és én jeleztem a boltnak hogy hoppá, ezt mégis kifizetném. Ők nem vették észre, ha nem szólok, ingyen lett volna. Nem tudom Wish hogy működik, de tonnaszámra rendelnek onnan, egyes nyomkövetések sem megbízhatóak (illetve sok az ál nyomkövetési szám, ami random időközönként ad valami adatot, miközben a csomag ki tudja hol jár). Szóval kis értékű de nyomkövetéses csomagnál sem hinném hogy ezt ellenőriznék.
2020. okt. 5. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!