Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Biztosítási alkuszként meg...

Biztosítási alkuszként meg lehet gazdagodni? Van olyan ismerősöd akinek sikerült?

Figyelt kérdés
Egy barátom foglalkozik ezzel 3 hónapja és már kerületi igazgató. Meghívtak egy ismerőükhöz lakásra, ahol elég sokat beszéltek a biztosításról, hogy miért jó meg hogyan stb. Tudom, hogy arra mennek, hogy én is kössek (ezt feltételként szabták), de a pénz kereseti része még érdekelne is mert nincs iskolám és szakmám, anyám egyedül nevelt minket és a mostani melóm sz_r. Persze örülök, hogy van egyáltalán ilyen időkben de 150 nettóból nem tudok jövőt épteni és már 21 múltam. Arra nem mertem rá kérdezni haveromnál hogy mennyi az annyi de gondolom nem kevés. Megmondom szeretnék sokat keresni és valami komolyba fogni. De sok rosszat hallottam erről, valaki ismer valakit, akinek ez már bejött? Olyan aki nem remél hasznot abból ha megosztaná velem az őszinte tapasztalatait.

2020. okt. 6. 20:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Ma már nem. Telített a piac és rosszabbak a jutalékok. A 90-es évek elején még ment. Sok munkával, de nagyon jól lehetett vele keresni. Szüleim ezt csinálták.
2020. okt. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A neten még nem olvastál utána ezek szerint? Iszonyú sok írás foglalkozik azzal, hogy kamu az egész, lehúzás. Az embereket is átvered vele egyrészt, de másrészt az ügynökök pár %-a az, aki jól tud keresni vele.


Megkérdezem: Tökös, magabiztos, jó dumás személyiséged van? Olyan fajta vagy, aki lebeszéli bárkiről a bugyit, aki könnyen manipulálja az embereket, könnyen rávesz másokat olyan dolgokra amiket akar? Mert ha nem, akkor nem lennél sokat kereső biztosítási alkusz.

2020. okt. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!