Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Aliexpressen rendelt termékem...

Aliexpressen rendelt termékem nyomonkövetése ma frissült. Vámot kell fizetnem?

Figyelt kérdés

Mai nap folyamán frissítették a csomag követésére szolgáló oldalon a leírást, ami azt írja "Retained at customs: awaiting missing documents".


Vámot kell majd fizetnem? 59.75$-os termékről van szó, Kína-Belgium-Magyarország utat járt be a termék. Ha igen, milyen összegre számíthatok? Ilyenkor, ha nem vagyok hajlandó vámot fizetni, az aliexpress visszafizeti az ár 100%-át?


2020. okt. 8. 21:20
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
És körülbelül mennyi időt ölel fel mire felveszik a kapcsolatot velem? Illetve onnantól kb. milyen gyors az ügyintézés?
2020. okt. 9. 14:38
 12/14 anonim ***** válasza:
Passz. Nem sok. Attól függ mennyi a dolga és a munkakedve annak, akihez kerül.
2020. okt. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Értem, már a Magyar Posta Nyomonkövetésénél is látom, hogy a Nemzetközi Posta Kicserélő Központ-nál van a csomag viszont itt csak annyit írnak, hogy "A bejövő küldemény átvétele a kicserélőben". Gondolom már csak jövőhéten lesz új infóm róla.

Köszönöm az eddigi segítségeket.

2020. okt. 9. 15:54
 14/14 A kérdező kommentje:
Na haladunk, mostmár a Magyar Posta rendszerében nem is található a csomag, írtam ügyfélszolgálatnak, nem tudom sikerrel jártam-e mert semmi visszaigazolást nem kaptam, hogy majd válaszolnak ha elolvasták az üzenetem. Ahogy olvastam hasonló eseteket neten, elég nagy gáz az egész Magyar Posta.
2020. okt. 10. 14:46
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!