Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ettől a sok pénzügyi coachtól,...

Ettől a sok pénzügyi coachtól,tényleg gazdag/milliomos lesz az ember?

Figyelt kérdés

2020. okt. 15. 17:06
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

9/


Szerintem meg ha egy ilyen tanácsadó független lenne anyagilag is pénzt kérne mert a gazdagoknak sosem elég ami van amiből pénzt tudnak csinálni csinálnak is.

2020. okt. 16. 10:47
 12/18 A kérdező kommentje:

Azt mondod pl szendrei ádám se teljesen független?De hisz éppen a kanári szigetekről dolgozik :)

https://www.youtube.com/watch?v=FaEmN1Z2Lzs


Ezek már többet utaztak mint én fogok életemben :) Sőt mindig úton vannak hol itt hol ott akkor csak van lóvéjuk.

2020. okt. 16. 11:10
 13/18 anonim ***** válasza:
50%
Kérdező: nem, szendrei ádám nem coach, hanem maximum pénzügyi tanácsadó, de inkább csak egy üzletember, aki megpróbálja eladni magát meg a könyveit. Hol írja ő azt magáról, hogy coach?
2020. okt. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező én is idén 6 országban voltam 4 hónap alatt, amiért még fizetnek is. 10 év alatt meg inkább nem számolom össze, a Google Maps azt írja 2020. január 1 óta másfélszer kerültem meg a földet km-ben a helyzet meghatározó alapján.


Léteznek munkák, munkakörök amiket ilyen helyeken kell végezni és szponzorálják ezeket, mint pl. a celebek esetében, vagy konkrétan, mert épp ott vagy , vagy oda kapsz megbízást. Egy óceánjáró hajóról pincérként is be tudsz jelentkezni, vagy ha épp kiköt ki tudsz menni Bora Borán is, de attól még ugyanúgy a hajó személyzetéhez tartozol amiért kapsz magasabb fizetést, ingyenes utazást, világ látást, stb. Csak itthon eladhatóbb azok számára, akik valóban így gondolkodnak, mint Te, hogy " nekem sose lesz annyi, meg nem leszek olyan, meg neki miből futja erre" ha azt mondod, pontosabban ehiteted, Neked ez abból van amit pl. leírsz egy könyvben vagy elmondasz fizetős előadásokon, nagy általánosságban motivációként.

2020. okt. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

13/


Akkor ez mi?

[link]

Még a címben is benne van a szó :)

2020. okt. 16. 14:42
 16/18 A kérdező kommentje:

14/


Nekem senki nem adott el semmit sem,attól függetlenül,hogy megragadtam egy élethelyzetben az időm meg telik és lehet jobb se lesz már.

De igazán elárulhatnád mivel foglalkozol,hogy az utazásért fizetnek neked?Én még külföldön sem jártam sosem aztán nemsoká meg meghalok.

2020. okt. 16. 14:45
 17/18 anonim ***** válasza:
65%
Folyami szállodahajókon vagyok konyhafőnök heyettes.
2020. okt. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

13: attól, hogy annak nevezi magát, még nem jelenti azt, hogy az is.

Wikipedia szerint is: Coaching, the practice of guiding an individual through a process. Supports a learner or client in achieving a specific personal or professional goal by providing training and guidance.

Tehát elvezet valakit egy olyan célhoz, amit az illető el akar érni tréning és vezetés (útmutatás) segítségével. A coach nem mondja meg, hogy mit csinálj, hanem támogat, kérdez, rávezet arra, hogy hogyan érheted el, amit szeretnél. Legkevésbé se ad pénzügyi tanácsot. Van köze a karrier fejlesztésben, a vezetői képességek fejlesztésében, stb. A pénzügyi coach se azt mondja meg, hogy mibe fektess, mit hogyan és mire költsd el a pénzedet.

"Financial coaching is a one-on-one relationship in which the coach works to provide encouragement and support aimed at facilitating attainment of the client's economic plans, helping clients to restructure and reduce debt, reduce spending, develop saving habits, and develop fiscal discipline."

És itt van az, amire te gondolsz: "In contrast, the term financial adviser refers to a broader range of professionals who typically provide clients with financial products and services." Ő az, aki megmondja, hogy hogyan fektesd be a pénzedet, hogyan legyél milliomos.

A coach nem fog milliomost csinálni senkiből, de átnézheti a kiadásaidat, azt, hogy hogyan és mikre költöd a pénzedet és megbeszélitek együtt, hogy ezen hogyan lehetne javítani. Nem mond olyat, hogy erre túl sokat költesz vagy a megtakarításodat fektesd ebbe.

2020. okt. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!