Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy lesz valkaiből milliomos?

Hogy lesz valkaiből milliomos?

Figyelt kérdés

Itt most nem arra gondolok, hogy spórolt és van 1 millió forintje.

Azokra gondolok akiknem van legalább egy nagyobb (min. 50 milliós) házuk és legalább egy több 10 milliós autójuk!


2019. máj. 19. 15:06
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
Munka, kapcsolatépítés, bátorság, szerencse, kezdőtőke, ötletek.
2019. máj. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Orbán Viktor barátsága is egy lehetséges út. :)
2019. máj. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

Kedves F@T@L_3RRORxoo89!


Bocs ha beleszólok de, hogy lesz valakinek kezdő tőkéje?

Az meg, hogy munkából valaki több 10 milliót összeszedjen szerintem lehetetlen.


(Ötletei meg szerintem a magyar lakosság 80%-ának van, mégis totál "csöves" az egész ország!)

2019. máj. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%

"Az meg, hogy munkából valaki több 10 milliót összeszedjen szerintem lehetetlen."


3 év munka után 8 millió megtakarításom van. Mellette milliók mentek el lakhatásra, szoba bérlésre, meg olyan kiadásokra amit másoknak a szülei finanszíroznak, mint jogosítvány, diákhitel törlesztés. És messze vagyok a milliomostól, de egy 3-400 ezres fizetésből már lehet félre tenni.


És ha megnézem, a legtöbb ismerősömhöz viszonyítva baromi nagy hátrányból indultam, mert a többségüknek tudtak venni lakást, tudták támogatni anyagilag. Vagy csak vannak biztos kapcsolatokkal, saját vállalkozással szülők, így a gyerek tud "kísérletezni" és nem az van, hogy takarodjon már el dolgozni 18 évesen mert kell a pénz.


Illetve sok esetben 2-3 ember összeáll és úgy alapítanak céget, úgy dolgoznak, akkor már 3 ember tőkéje van benne.


Persze az igazi gazdagság 100-ból 1 embernek fog összejönni. De sok olyan is van aki kis vállalkozással vagy egyéni vállalkozóként simán többet keres, mintha alkalmazott lenne, és elmondhatja, hogy a maga főnöke, magának termel minden forintot. Sok ilyet látok akár építőiparban akár más területen.

2019. máj. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
30%

Na ja. 3-400 ezerből tényleg lehet félretenni.

2 embert ismerek aki ennyit (vagy többet) keres.

Az egyik külföldön dolgozik, a másik meg egy cégnél kisebb vezető. De neki van 2 gyereke és törleszti a hiteleit, szóval nem tud félretenni.


8 millió elég jó summa. Nekem jó ha ez összejönne 10-15 év alatt.

Nem tudom mit dolgozol és, hogy mennyit keresel, hogy kiadások mellett is ennyit félre tudsz tenni, de nem ez a "normális".

Legalábbis itt magyarországon nem!

2019. máj. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
44%

Valahol éreztem, hogy ilyen irányba fog elmenni a beszélgetés (teljesen feleslegesen). De a kérdés nem az volt, hogyan lesz bárkiből milliomos.


Attól, hogy te sz..rul keresel és szarul kereső embereket ismersz (ami valahol érthető, hiszen mindenki a maga környezetében mozog) még nem az lesz a "normális" se nem az átlagos.


Persze egyszerűbb az országot szidni meg azt mondani hogy "8 millió elég jó summa. Nekem jó ha ez összejönne 10-15 év alatt", mintha a másik (jelen esetben én) tehetne arról, hogy neked sz..r.

2019. máj. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
37%

Nem azt mondtam, hogy veled van a baj, csak hogy nem ez az átlag.

3 év alatt 8 millió az annyi mint havonta 220 ezer Ft.

Ha magadnak fizeted a számlákat és a kaját (+ ruhát, bérletet vagy benzin és minden mást) akkor legalább 300 ezret kell keresned.

De inkább többet.


Szabad megkérdeznem, hogy mit dolgozol?

2019. máj. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
44%

"nem ez az átlag"

Nem az az átlagról szól a kérdés, hanem azokról akik felette vannak.


"legalább 300 ezret kell keresned"

Ez akárhogy nézem nem egy elérhetetlen összeg. Persze nem betanított munkásként.


"Szabad megkérdeznem, hogy mit dolgozol?"

A kérdés szempontjából teljesen lényegtelen.

2019. máj. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
49%

Igen. A kérdés szempontjából tényleg az, de kíváncsi vagyok rá.

Ha mondjuk azt írod, hogy orvos vagy akkor nem meglepő, hogy ennyit keresel, de ha mondjuk kalauz vagy akkor már furcsállnám.

2019. máj. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

jól írja a kérdező.

Engem is érdekelne, hogy mégis mennyit keresel és ,hogy mit dolgozol.

nem az a normális.

jó ha az ember egy év alat fél milliót félre tud tenni.

nekem anno apán 2 helyen is dolgozott és csak arra volt elég hogy fizesse a számlákat és eltartson engem és a tesómat.

akkor még álltalánosba jártunk.

ja meg volt 1 diplomája is

2019. máj. 20. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!