Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit csinálok rosszul? (Youtube)

Mit csinálok rosszul? (Youtube)

Figyelt kérdés

Próbálnék pénzt keresni a Youtube-ból, van is 11 ezer feliratkozóm, az új videóim valamiért mégse nézi a kutya se. Pedig direkt csupa olyan témakörből rakok fel, amik sok embert érdekelnek (Star Wars, Marvel videók, GTA gameplayek, hírességek, vagy pl. most az amerikai elnökválasztással kapcsolatban), ezek a netet nézve tök egyértelműen érdeklik az embereket, ha más rak fel ilyen témakörben, rögtön látom hogy "3,5 millió megtekintés, feltöltve 3 nappal ezelőtt", "870e megtekintés, feltöltve 18 órája" meg hasonlók. Nekem meg egy hét alatt átlagban ilyen 3-5-10 megtekintés. Közben mint mondtam van is 11 ezer feliratkozóm, de ezen felül is olyan dolgokat rakok fel amik közérdeklődésre tartanak számot. Másnál lesik, nálam nem.

Mit csinálok akkor rosszul? Valamit nem töltök ki? A videóim mindig nyilvánosra vannak állítva. Egy videóm volt az utóbbi időben ami egy nap alatt 600megtekintésre jó volt, de aztán az is úgy maradt.



2020. nov. 3. 14:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Túl nagy a konkurencia.
2020. nov. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Valszeg jók a témakörök, csak béna az előadásmódod, így néha sikerül bezsebelned pár feliratkozót, viszont azok nem maradnak pont miattad.
2020. nov. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

1. Nincs jó előadóképességed.


2. Nem tudom minek ugrálsz össze-vissza a témák között. Én kb 15 csatornára vagyok feliratkozva, de azok mind tematikusak. Van gamer, van fegyveres, van biztonsági kamera felvételeket elemző, van szórakoztató, van elgondolkodtató, van összevágott filmjeleneteket tartalmazó, stb. De mindegyik csatorna egy téma köré épül. Tudom, hogy a fegyveres csatorna nem fog a GTA-ról videót felrakni, ahogy a a gamer sem az amerikai választásról. Az lenne a cél, hogy a feliratkozóid visszatérjenek hozzád, mert mindig olyan témáról raksz fel videót, ami érdekli őket. De ez hogy össze-vissza csapongsz, ebből így nem lesz semmi. Valakinek múltkor tetszett a GTA-s videód, az 99% hogy nem fogja megnyitni az elnökválasztásos videódat.

2020. nov. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát úgy látszik, hogy mégsem elég sok embert pl. engem ezek közül egyik téma sem érint.
2020. nov. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!