Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Honnan tudok steam gift...

Honnan tudok steam gift cardot rendelni utánvéttel, úgy hogy az meg is érje?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy nincs saját bankkártyám, lévén, hogy még éppen nem vagyok nagykorú vagyok, a szüleim pedig értelmetlennek tartják, hogy egy játékért fizetni kelljen, szóval ők nem fizetnék ki nekem kártyával, hogy majd megadom készpénzben. Mást meg nem tudok megkérni, így maradt ez a megoldás.

Aztán leesett, hogy vannak ezek a gift cardok, ami pont jó megoldást jelentene. De online oktatás miatt otthon vagyok, és kisváros lévén nem tudok sehova nem tudok eljutni és személyesen megvenni, úgy hogy ne maradjak le óráról. Szóval maradt a rendelés. Szóval elkezdtem nézelődni online, és lehet rosszul számoltam, de amit eMAGon láttam, az nem igazán érné meg.(cáfoljatok meg, ha tévedek) Nyilván, ha nincs más, akkor maradok annál, de azért jó lenne, ha lenne más opció.


2020. nov. 12. 09:25
 1/8 anonim ***** válasza:

OTP junior számlához nem kell nagykorúnak lenned és ha 16 elmúltál, akkor jár hozzá olyan bankkártya is, amivel online tudsz fizetni. Nem értem amúgy... a szüleid elég maradiak lehetnek. Nekem már 14 évesen volt számlám, pedig az már több, mint 20 éve volt!

Inkább beszélj a szüleiddel, mert a fizikai gift card-okat aranyáron mérik.

2020. nov. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A számlanyitáshoz kell szülő, és abba nem egyeznek bele.
2020. nov. 12. 11:46
 3/8 anonim ***** válasza:
Sajnálom. De legalább megmagyarázzák valami épkézláb módon, vagy csak egyszerűen maradiak?
2020. nov. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Maradiak.


Akkor esetleg tudsz valami oldalt?😅

2020. nov. 12. 14:02
 5/8 A kérdező kommentje:
Valaki, valami tipp?
2020. nov. 13. 13:37
 6/8 anonim ***** válasza:
Kérd meg egy barátodat, akinek van számlája, hogy vegye meg neked. Nem érdemes dupla árat fizetni a gifr cardokért.
2020. nov. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nincs olyan barátom, sem ismerősöm...
2020. nov. 13. 14:07
 8/8 A kérdező kommentje:
Akkor valaki tud valami megoldást mondani az eredeti kérdésre?😅
2020. nov. 14. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!