Mit tegyek most?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy anyát meg akartam volna lepni karácsonyra egy bögrével, nagyon sokáig keresgéltem, mert műanyagot meg aluminiumot nem szerettem volna, csakis rozsdamentes acél, vagy kerámia belsejű bögrét.

Meg is rendeltem ma meg is érkezett, nem is volt olcsó, mivel "rozsdamentes acél" belsejű, de amikor megláttam elkezdtem gyanakodni, hogy átvertek és alumínium belsejű bögrét kaptam..(ami ugye nagyon káros az egészségre, plusz rákkeltő hatása is van)..

Olvastam egy pár praktikát, hogy pl mágnessel ki lehet próbálni, h ha tapad hozzá a mágnes akkor rozsdamentes acél, ha meg nem akkor alumínium.

Ki is próbáltam előtte pár rozsdamentes acél lábason és működött, azonban a bögréhez abszolút nem tapadt a mágnes...

Külsőre is úgy néz ki mint az alumínium.Akit érdekel tudok csatolni képet!

Szerintetek mit csináljak? Küldjem vissza?



2020. nov. 25. 19:18
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
figyu, van olyan rozsdamentes acél, ami nem vonzza a mágnest. de ha gondolod, csatolj képet. vagy az oldal linkjét, ahonnan rendelted
2020. nov. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Innen rendeltem: [link]

Itt vannak a kepek róla:

[link]

[link]

[link]

2020. nov. 25. 19:38
 3/23 anonim ***** válasza:
Az alumínium ebben a formában káros az egészségre és rákkeltő?
2020. nov. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom, legjobban hő hatására
2020. nov. 25. 20:54
 5/23 A kérdező kommentje:
Olvass utána, mindenhol azt írják hogy mérgező, rákkeltő stb..😕
2020. nov. 25. 20:55
 6/23 anonim ***** válasza:
Ha alu lenne, nem lenne ilyen csillogós. Ez ugyanaz, mint az inox főzőedény. Egy jól hűtött gépi polírozással készre is lenne gyártva.
2020. nov. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
És akkor ez most káros? 😕 hő hatására vagy hő nélkül?
2020. nov. 25. 21:01
 8/23 A kérdező kommentje:
Egyébként a fotókat vakuval készítettem
2020. nov. 25. 21:13
 9/23 anonim ***** válasza:
Add el. Ezt nem adnám oda anyámnak.
2020. nov. 26. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Úgy néz ki, mint ha műanyagon lenne valami festék. Van súlya egyáltalán?
2020. nov. 26. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!