Mit tegyek most?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy anyát meg akartam volna lepni karácsonyra egy bögrével, nagyon sokáig keresgéltem, mert műanyagot meg aluminiumot nem szerettem volna, csakis rozsdamentes acél, vagy kerámia belsejű bögrét.

Meg is rendeltem ma meg is érkezett, nem is volt olcsó, mivel "rozsdamentes acél" belsejű, de amikor megláttam elkezdtem gyanakodni, hogy átvertek és alumínium belsejű bögrét kaptam..(ami ugye nagyon káros az egészségre, plusz rákkeltő hatása is van)..

Olvastam egy pár praktikát, hogy pl mágnessel ki lehet próbálni, h ha tapad hozzá a mágnes akkor rozsdamentes acél, ha meg nem akkor alumínium.

Ki is próbáltam előtte pár rozsdamentes acél lábason és működött, azonban a bögréhez abszolút nem tapadt a mágnes...

Külsőre is úgy néz ki mint az alumínium.Akit érdekel tudok csatolni képet!

Szerintetek mit csináljak? Küldjem vissza?



2020. nov. 25. 19:18
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Akkor jól át b..sztak.. nem lehet vissza küldeni sem.
2020. nov. 26. 12:30
 12/23 anonim ***** válasza:

rákeresgéltem fénykép alapján, itt azt írják, a belseje műanyag. ugyanaz az oldal

[link]


amazonon alumínium..


[link]


pfej, de gusztustalanok.

2020. nov. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

itt is árulják, anyaga:ABS. azaz műanyag


[link]

2020. nov. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

Basszus...

Fhuu.ezért fizettem annyit, hogy rozsdamentes acél elvileg.. így hogy merjek egyáltalán rendelni másikat

2020. nov. 26. 12:47
 15/23 A kérdező kommentje:
Na, akkor ezek szerint erről az oldalról nem szabad vásárolni.
2020. nov. 26. 12:48
 16/23 A kérdező kommentje:

Szerintetek ha ezt megrendelem?:/

[link]

2020. nov. 26. 12:51
 17/23 A kérdező kommentje:
Ja, itt sincs raktáron..
2020. nov. 26. 12:58
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
ilyen oldalakról ne rendeljél soha többet. ez most marad tanulópénz, sajnos. és viszonylag olcsón megúsztad. anyukád meg tárolhat benne mondjuk ceruzákat, tollakat az íróasztalán (ez csak egy tipp..) vegyél mellé egy doboz csokit, és majd karácsony este elmeséled neki, hogy nem így tervezted, nem haragudjon, így jártál.
2020. nov. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

Szia, szerintem ne keseredj el!


Ez a fotók alapján igenis rozsdamentes acél!


Én azt javaslom, hogy el tudd dönteni hogy alumínium vagy műanyag avagy acél:


Fogj egy varrótűt, egy szemüveget :-) vagy nagyitót , de ezek nélkül is jó ha jó a szemed és a peremét, ahol kevésbé feltűnő, próbáld meg erősen megkarmolni! ( karcolni. Elég 3-4 milliméter!)


Ha alumínium vagy műanyag, akkor lesz karc nyom simán.


Ha semmiféleképen nem tudod megsérteni vagy csak nagyon nehezen egy igen vékony csík sikerül és közben érzed hogy borzasztó kemény az anyag, akkor megnyugodhatsz mert tuti rozsdamentes acél!


Millió rozsdamentes acélt láttam már és ez a színe és csillogása alapján rozsdamentes acél bögre!


(használat előtt érdemes alaposan átmosni a fém részt)


Drukk! :-)

2020. dec. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Jahh és szálcsiszolt acél a fotók alapján. ( termoszok, kulcsok, kulcstartók, korlát elemek stb.stb. készülnek evvel a szálcsiszolással, a csinos, rozsdamentes acél dolgok.)
2020. dec. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!