Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Amerikából rendeltem egy...

Amerikából rendeltem egy csomagot, az lehetséges, hogy három hét eltelt és még sehol nincsen?

Figyelt kérdés
Követési számból azt láttam, hogy az országba beérkezett és onnan a Magyar Posta szállítja majd ki nekem elvileg (amihez már nincs követési szám). De normál dolog, hogy a Magyar Posta átfutási ideje több hét, ha már az országban van?

#Magyar Posta #csomag külföldről
2020. nov. 27. 11:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Igen. Ez így megy sajnos. Tovább tart országon belül a szállítás, mint a világ bármely pontjáról ide.
2020. nov. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A szállítás gyors de a vámolás lassú.
2020. nov. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nincs rá vám vagy áfa az alacsony értéke végett. Csak már 3 hete itt van az országban és nem jött meg hozzám.
2020. nov. 27. 13:06
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól függetlenül hogy nem kell megfizetni, még átmegy vámon.
2020. nov. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Minden évben október végén feltorlódnak a csomagok, mert októberben még nem vesz fel a Posta plusz embereket. Most meg itt a Black Friday, baromi nagy vásárlásokkal - sejtheted, hogy még egy darabig nem fog megjönni a csomagod... :-(
2020. nov. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ja sejtem... Valójában attól tartottam, hogy elkeveredett. De így azt sejtem, hogy csak késik akkor.
2020. nov. 27. 18:59
 7/11 anonim ***** válasza:

A postai csomagok ilyenek, 2 hónap teljesen normális sajnos, főleg ilyenkor év végén.


Ha számít az idő, legközelebb futárral rendeld: DHL, Fedex, TNT stb.

2020. nov. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A futár sem gyorsabb, ha növekedik az igény. Egyébként miért nem a Postát hívod?

Egyébként a posta idén duplázta a csomag feldolgozási kapacitását, úgyhogy más baj lehet.

2020. nov. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ha felhívom a Postát mit mondok? Pisti vagyok hol a csomagom? Nincs követési számom. Nevem alapján meg nem tudnak keresni.
2020. nov. 28. 12:10
 10/11 anonim ***** válasza:

"Csak már 3 hete itt van az országban és nem jött meg hozzám.

...Nincs követési számom."


Akkor honnan tudod, hogy az országban van?

2020. nov. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!