Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Nem fizet ki a munkáltató,...

Nem fizet ki a munkáltató, egyszerűsített munkaszerződéssel. Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
Egyszerűsített munkaszerződés jött létre, de a probléma még az is hogy olyan munkakörben alkalmazott amiről nekem nincs meg a papírom. Mondtam is neki hogy nincs meg és nem akarom így elvállalni a munkát de azt mondta rendben van így, és leszerződtünk. Gondolkodom munkaügyi peren, de így lehet nekem is belőle bajom ha olyan munkakörben alkalmazott ami nekem nincs meg? Ki felelőssége?

2020. nov. 30. 19:14
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
40%

"ügyvédhez menni rakás pénzért aztán bíroságra évekig..."


Hányszor írjam le?


"Szabadidődben elsétálsz a kormányhivatalba és panaszt teszel a munkaügyi és munkavédelmi hatóságnál (felügyelőség) ez ügyben. Ők az illetékes hatóság."

2021. jan. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!