Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szeretnék olyan sztorikat...

Szeretnék olyan sztorikat olvasni, hogy szorgalommal valaki megoldott a anyagi problémáit. Hogyan csinálta?

Figyelt kérdés

Jó lenne olvasni ilyet.

Neked van motiváló saját sztorid?

Lehet ilyen Magyarországon?


2020. dec. 10. 23:41
 1/2 anonim ***** válasza:
89%

Igen van.

Hogyan csináltam? Hát szorgalommal.

Iszonyú sokat dolgoztam, volt cél előttem, tehát takarékosan éltem. Meló mellett mindent elvállaltam, amiből pénzt lehetett csinálni. Akkor még nem volt családom sem. Szüretelni jártam, kerteket ástam fel, fametszéseket, fűnyírást vállaltam el, szakmunkások mellett segédmunkáztam, megtanultam hegeszteni, kovácsolni, a burkolásokat, festés-tapétázás, stb. Később is rengeteg előnye volt ezeknek, például amikor már építkeztem. Nem kellett szakembert hívnom mindenhez, amihez pedig kellett, ahhoz kiterjedt kapcsolattal rendelkeztem, így olcsóbban megúsztam ezeket. Ma már minősített hegesztőként dolgozom, kizárólag napi 8 órában hétfőtől péntekig. Szabadidőmben "kovácsoltvas" jellegű kerítéseket, garázskapukat, hintaágyakat stb. készítek magamnak, a családnak. Annyira nagy lenne rá az igény másoknál is, lehet belevágok egy ilyen jellegű vállalkozásba. :)

2020. dec. 11. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A szüleim közül anyukám gyári szalagmunkás, apukám óvodai udvari karbantartó. Én elmentem egyetemre, piacképes szakot választottam, szorgalmasan végigtanultam, elvégeztem és emiatt sokkal jobban keresek.
2020. dec. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!