Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tényleg nem éri meg jogásznak,...

Tényleg nem éri meg jogásznak, illetve orvosnak tanulni, mert elvesz rengeteg időt az életedből és a fizetés se valami magas?

Figyelt kérdés

2020. dec. 19. 22:56
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
93%

Mindkét szakmánál az első években az aljamunka jut a pályakezdőnek kevés pénzért. Aztán csak rajta múlik, hogy utána mi lesz.

Elmegy gályázni az önkormányzathoz/helyi kórházba, vagy saját prakszist nyit.

2020. dec. 20. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
85%
Én még szegény 30-40 éves orvost nem láttam. Szerintem megéri tanulni.
2020. dec. 20. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
58%
A megeri kerdes nem kellene hogy foleg az anyagiakranvonatkozzon...
2020. dec. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
79%
Ha valaki így áll hozzá, mint a kérdező, akkor neki nem valók ezek a szakmák.
2020. dec. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
79%
Hát nézd kérdező, én orvos vagyok 30 éves. A havi nettóm millió körül jár és szerintem NEM éri meg. Túl sok áldozat, lemondás, stressz, és gyakorlatilag elpazarlod rá a fiatalságodat. Amire én elkezdtem normálisan keresni addigra egy jó vállalkozó szakmunkás összekereste egy családiház árát negyed annyi stressz és felelősség mellett.
2020. dec. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
8%
#5: Akkor valamit rosszul csináltál...
2020. dec. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
80%
szakmunkások nagyságrendekkel többet keresnek mint fenti szakmák. egyszerűen nem éri meg belefektetni az időt, mert egy kozmetikus a többszörösét megkeresi sokkal hamarabb
2020. dec. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
53%
Igen, vállalkozó kőműves, festő, burkoló stb. lazán megkeresi azt amit én, azzal a különbséggel, hogy ő 20 éves korától hülyére tudja magát keresni, ráadásul SEMMI felelőssége nincs, ha rosszul dolgozik legfeljebb nem fizetik ki, én véletlenül be nézek valamit, egyből ki vagyok kiálltva utolsó senkiházi gyilkosnak, pedig minden ember hibázhat. Orvosként 30 éves korodig amíg nincs szakvizsgád gyakorlatilag egy senki vagy. A szakmunkások ott szokták elszúrni, hogy nem mernek vállalkozni, hanem beállnak valaki mellé.
2020. dec. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
72%
Ez egy baromsag hogy senki vagy 30 eves korodig a szakvizsgaig. Ezt csak onbizalomhianyos, ferde ertekrendu, penzcentrikus emberek gondoljak
2020. dec. 21. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Utolsó, lehet pontosítani, rezidensként rabszolga vagy.
2020. dec. 21. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!